Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnatok esz ervekkel...

Hogyan tudnatok esz ervekkel meggyozni azokat, akik meg mindig hezitalnak azon, hogy beoltassak-e magukat?

Figyelt kérdés

A kormany is latja, ha van Pfizer, hirtelen par nap alatt megugrik az oltottak szama. De van egy olyan erzesem, hogy 5 millio utan mar nehezesz tovabb menni. Hiaba kezdik el nem sokára vegre a gyerekeket is oltani, mint az USA-ban


1. 12-15 ev

2. 8-12 ev

3. 6-8 ev


4. 6 hónap felett


de még talan igy is csak 60%-a lesz az embereknek beoltva, ami valszeg nem elegendo a nyajimmunitashoz. Erdemes lenne a hezitalokat pénzzel meggyozni, esetleg meg tobb joguktol megfosztani? Pl.ne mehessenek boltba se, nekik kotelezo legyen mindenhol a maszk, mig az oltottaknak nem?


Ugye az USA-ban most ez van, hogy akit 2x beoltottak, leveheti a maszkjat.



2021. máj. 17. 02:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
92%

Az oltottak miért akarnának meggyőzni, hogy oltassam magam?

Ezt én még mindig nem értem.

2021. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
69%
17 meg akik írtátok. A papír tetején vastagon kiszedve ott van. Ez a neve. Hozzájárulási nyilatkozat covid 19 fertőzés elleni vakcina beadásához.Mit nem lehet ezen érteni? Azt jelenti aki aláírja hozzájárul, hogy beadják neki.Lefordítom ez azt jelenti mindenki mossa kezeit, te kérted, regisztráció te járultál hozzá.Tied minden felelősség. Még bölcsességfog műtét előtt is aláíratnak ilyet, csak ott legalább odaírják mire vállalsz kockázatot.Itt meg betegségekről kérdeznek miközben a lényeg a címe.
2021. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy megkérdezhetem, hogy az az ember , aki egészséges, az mégis miért legyen megfosztva a jogaitól?

Ez csak itt orbánisztánban divatos, más, környező országban ezt a húzást nem merték megcsinálni és így is nem egy országban lázadnak az emberek, az utcára mennek a jogaik érvényesítéséért.

Ezt persze nem közli a média, vajon miért?

Nekem nagyon jó, hogy van maszk, bár nem vagyok és nem is leszek oltott, de például nagyon hálás vagyok érte, hogy a sok igénytelen szájszagát nem kell közelről éreznem mondjuk egy tömött buszon.

Ne mehessek boltba?

Vicces felvetés.

Miért?

Dolgoznom sem kellene és akkor így meg is dögölhetek egy az egyben a saját otthonomban.

Tudod te miről beszélsz?

Pénzzel sem tudnának rávenni az oltásra.

A jó bornak nem kell cégér, tartja a mondás.

2021. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
78%
20-as, oké, de más meg fél, vagy mert pl. amúgy is veszélyeztetett terhes, vagy csak egyszerűen inkább nem kockáztat. Megjegyzem, ha terhes lennék, én se tenném.
2021. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
28%
#24: covidos kismamakent meghalni jobb? Az is kockázat ha nem adja be valaki. Sok ilyenrol hallottunk, és jobbik eset mikor legalabb a baba tulelte.
2021. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 Tabbouleh ***** válasza:
95%

Édesem, komolyan nincs jobb ötleted, mint az félig elvett alkotmányos jogaink megszorítása? Viccelsz?

Mi értelme lenne meggyőzni a népet egy egy év alatt kifejlesztett kísérleti vakcináról (lehet sírni, de a kötelező oltásokat ÉVEKIG tesztelték állatokon majd embereken)?

Nevetséges, hogy minden ember ugyanúgy adózik, dolgozik, tanul, de az egyik "csapattól" megfosztják a szórakozási lehetőségeket és ujjal mutogatnak rájuk. Ha te lennél a miniszter, sárga csillagot is varratnál a homlokunkra? :)

Amúgy szinte tökéletesen szétszedték ezzel a társadalmat, konkrétan a 2 "párt" külön fajként néz a másikra. Ez konkrét diszkrimináció, de ha már pityergünk, akkor a rasszizmust is bevonhatjuk a képbe, hisz az oltottak egy önfeláldozó fajnak hiszik magukat.

Oltott és oltatlan simán keveredhetne maszk nélkül, elenyésző annak az esélye, hogy utóbbinak komolyabb baja legyen. Napi 100 körüli az elhalálozottak száma ((részvétem)), ami azért már nem érdemelné ki a vészhelyzeti állapot fenntartását és a megvonásokat.

2021. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 Tabbouleh ***** válasza:
94%
*elenyésző annak az esélye, hogy előbbinek komolyabb baja legyen
2021. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
13%
De nem is az oltott miatt nem keveredhet hanem az oltatlanokat védik ezzel.
2021. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 Tabbouleh ***** válasza:
94%
Pontosan, mégis az oltottak hisztériáznak
2021. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
29%

Minél tovább létezik egy járvány, annál nagyobb az esélye, hogy a vírus mutálódik (lásd: brit, indiai, stb. mutáns). Annál nagyobb az esélye annak, hogy a jelenlegi vakcinák hatástalanok lesznek.

Ha megnézed a görbéket -újabb megbetegedések, halálozások- minél nagyobb egy-egy országban a beloltottak aránya, annál inkább csökken az új megbetegedések száma.

2021. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!