Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mitől lett az utóbbi...

Orbán mitől lett az utóbbi időben jóval közvetlenebb?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 évben Orbán Viktorról egy nagyhangú, jó szónoklatú, de közben mégis távolságtartó, és hűvös ember képe élt bennem. Az utóbbi hónapokban, mióta Facebookon akítvabb, sokkal közvetlenebb lett. Keresi a lehetőségeket, hogy kommunikáljon a néppel, és tőle szokatlanul nyitottabban teszi ezt. Ott volt korábban az a sörözős képe a terasznyitáskor. Anyák napján videót tett közzé, ahogy köszönti az édesanyját. Nemrég a saját érettségi időszakáról mesélt, megmutatta a tablófotóját. Ma pedig megkérdezte az embereket, hogy mit szólnak ehhez az esős időhöz, és tageket várt a bejegyzés alá. Számomra ez kifejezetten fura, és ez utóbbi bejegyzés kicsit kínos is volt. Egyszerűen nem értem, hogy újabban mi ez az erőltetett jófejkedés Viktortól. 10 év után rájött, hogy létezik a Facebook? És most ő is a közösségi médiát felhasználva akar emberibbnek tűnni? Azért remélem a youtube vlogok még nem jönnek.

2021. máj. 17. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Fiatalokra akar hatni.
2021. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Tudja h a 30 ev alattiak koreben szarul all, ezzel a facebookos baromkodassal oket probalja aktivizalni
2021. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

#2: Lassan már én kezdem unni állandóan belinkelni, de mindig feladjátok a magas labdát... :)

[link]

2021. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindig is ilyen volt.

feltó gyűjt cimborákat az ivókban.

2021. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: de miért 2 éves állapotokat linkelsz?
2021. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
A fiataljait elvesztette, valahogyan vissza akarja tsalogatni.
2021. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, majd figyelem, mert én nem láttam.
2021. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!