Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz az emberek reakciója...

Mi lesz az emberek reakciója az évente kötelező koronavírus oltásra?

Figyelt kérdés
Orbán debreceni pénzgyárja épül. A pfizer 3.oltást mond hogy kell majd,de újabban negyedik vagy több sincs kizárva.

#Orbán Viktor #Debrecen #BioNTech/Pfizer vakcina #Covid19-23 #Triplamutáns #Hexamutáns
2021. máj. 18. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Megfontolom az elköltözést egy normális országba.
2021. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a többség oltatni fog. Birka nép a magyar, beletörődnek hogy kell és csinálják.
2021. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%
Jön a nyár...gyerekek ne tegetek már úgy, mint ha az emberek a vírus miatt oltakoznának, a nyár, a szabad programozás és majd illetve a szabad utazás miatt teszi a nagy többsége....Nem kell birkázni őket, csak mert szabadon akarnak mozogni ezért vállalják az oltást...
2021. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mindentudó99 ***** válasza:
18%
#13Hagyd nincs ennyi eszük. Én részben azért oltattam magam mert anélkül nincs éjszakai peca.
2021. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha kotelezo oltas lenne akkor x ev alatt eltunne a virus vagy nagyon visszaszorulna. Es nem lenne eselye mutaciokra se.


Persze a tobbseg sotet biologiabol es jobb szeret ugy pattogni, ahogy az aktualis maradj otthon kimehetsz szabalyok szolnak.


10-es a baranyhimlo elleni oltas is mar kotelezo lett. Csak biztos nincs gyereked. Ha majd lrsz szepen viszed az 1.5 evrs koraig rengeteg oltasra.

2021. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!