Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Történelemből tanítják a...

Történelemből tanítják a 2006-os rendőri túlkapásokat, és az ösződi beszédet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Tudtommal már a 2022-es forradalmat is.
2021. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, de a választások elött biztosan be fogják potolni, nehogy lyuk maradjon a választok ismeretanyagában. (Bár gyanus, hogy a tényleges történelmi eseményekhez semmi köze sem lesz.)
2021. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve érettségiztem, akkor a legutolsó tananyagunk a globalizáció, terrorizmus volt. Max csak annyit várták el, hogy soroljuk fel a kormányokat 2012-ig bezárólag.

Jelenleg a rendszerváltás a legutolsó konkrét tananyag ami részletesen bele megy a magyar történelembe.

2021. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Rothadó Narancs ***** válasza:
87%
Sőt, kötelező olvasmány lesz Mészáros Lőrinc - Meggazdagodásom története c. könyv is.
2021. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom de biztos azt is meghamisítjak mint a régebbi időket
2021. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Én remélem, hogy tanítani fogják a pintérsándor maffiózó múltja és a hogyan árusítottuk ki az országot az oroszoknak tételek közt.
2021. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#4: nem lehet hosszú az a könyv, amibe csak annyi van írva, hogy "Orbán Viktor a barátom, az emberek meg szó nélkül tűrik, amit csinálunk"
2021. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 hypno ***** válasza:
87%

Amikor én utoljára történelmet tanultam, akkor azt tartották, hogy el kell távolodni egy korszaktól időben ahhoz, hogy viszonylag objektíven lehessen róla véleményt mondani.


Persze most, hogy úgy tűnik a jelenlegi kurzusnak a lopást leszámítva mindennél fontosabb az ideológiai nevelés, bármi előfordulhat.

2021. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

ma 12:09

Azért szerintem felnőtt úgy egy generáció, hogy az Orbán kormányok az egyetlen ami megvan neki, szóval jó lenne kicsit bennük is tudatosítani, hogy azok akik most diktatúrát kiáltanak és korrupciót mégis hogyan vezették az országot.


Mert pl. van egy barátom aki töri szakos és Gyurcsány neki csak mémekből van meg. Most szerinted egy ilyen ember tud megalapozott döntést hozni amikor választani kell?

2021. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 molnarmarcell21 ***** válasza:
2004-ig van: [link]
2021. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!