Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem oltatja be magát, az...

Aki nem oltatja be magát, az hálás azoknak akik megtették, látva a csökkenő számokat és a nyitást?

Figyelt kérdés
Helyettük is vállaltak a kockázatot és akár a keleti vakcinát.

2021. máj. 18. 12:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Tavaly ilyenkor nem volt oltás, mégis csökkentek a számok, nyárra jött az ereszd el a hajamat, Balcsi, Hori meg minden.
2021. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Én már tùl vagyok a vîruson oltás nélkül.Az immunremdszeremnek vagyok hálás l.
2021. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1es tavaly tavasszal a közelébe se voltunk a napi 10ezer fertőzőtnek es napi 200 halotnak, mint most a legdurvább hetekbe.
2021. máj. 18. 12:32
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
Hálás vagyok Orbán Viktornak a nyitásért.
2021. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
3, nem, de attól még eltűnt nyárra az is, ami volt. Meg is mondták a tudósok, hogy nyárra enyhül, nem bírja a meleg időt.
2021. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem. A termeszetes immunitast vallaloknak vagyok halas. Ok tenyleg immunisak ellentetben az oltottakkal akikert nem gyoz a mento rohangalni.
2021. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
3, persze remélem hogy elérjük a nyájimmunitást az oltottaknak köszönhetően is, de ahhoz azt mondják kell még, hogy növekedjen az oltottak száma. Bár minden neves szakértő más százalékot mond.
2021. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Sajnálom aki oltást kapot szerinte halhatatlanok az emberek.És most már senki nem fog meghalni de jó is lenne a régi görögökel vagy egyiptomiakal beszélni.De hát 2000 évekbe születet az emberiség.Mert ha ez nem igy lenne az nagyon sok halotat jelentene éljen az örök élet.
2021. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Mivel ellehetetlenitenek, nem tudok hálás lenni.
2021. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Meg is mondták a tudósok, hogy nyárra enyhül, nem bírja a meleg időt"


1 Bár május közepe van, a jó idő nem jött meg. Szokatlanul hűvős az idő. Ennek ellenére drasztikusan csökken a fertözőttek száma amiota oltanak. Nem csak Magyarországon, máshol is ahhol oltanak.


2 Mienknél meleg éghajlatu országokban is durva pusztitast csinal a covid, mint pl India.


3 A "tudosok" oltast fejlesztettek és a szakma egybe hangzó véleménye, hogy oltani kell.

2021. máj. 18. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!