Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen emberek fognak a Fudan...

Milyen emberek fognak a Fudan Egyetemre járni? Ki fogja tudni a 3 milliós tandíjat fizetni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

NER-gyerekek, kínaiak, egyéb külföldiek.


Akik itt lelkesen támogatják, általában nemigen tudják megmagyarázni, miért lenne jó az átlagembernek, aki nem tudja majd odajáratni a gyerekeit.

2021. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
A CEU-ra kik jártak?
2021. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Azok, akiket a kínai hírszerzés kiakar képezni. Nyilván az a magyar, aki oda jelentkezik, tisztában lesz vele, hogy milyen ideológia mellett fogja letenni a voksát, és egy kommunista állam titkosszolgálatától nem egyszerű elszabadulni......


A jogunk persze megmarad, hogy azt az egyetemet, és akik ott tanulnak, majd messzire elkerüljük. Én olyan világlátású emberekkel, akik oda fognak járni, valamilyen módon kapcsolódni fognak ahhoz a helyhez, nem szeretnék közel kerülni.

2021. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

"A CEU-ra kik jártak?"


A fél fideszes vezérkar...

2021. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a Fudan is hasonló szerepet tölt majd be
2021. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
@2 A CEU tele volt elég komoly ösztöndíjakkal, meg az ország valószínűleg legjobb egyetemi könyvtára is járt hozzá.
2021. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én tudnám, de nem fogok oda járni.
2021. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Én oda fogok menni.

16/F

2021. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sokan. Hasonló tandíjak egyébként most is vannak Magyarországon, még ha te nem is tudsz róluk. És magyar fiatalok szülei fizetik ki. Azt meg ki mondta, hogy egy elitegyetemre (bárhol a világon) bárki bekerülhet?


Azt a proli mentalitást meg felejtsük el, hogy "ha én nem tudom megfizetni, akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is".

2021. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha "én nem tudom megfizetni", akkor miért az én adómból vesznek fel rá 500 milliárd forint kínai hitelt, amit aztán kínai cégek kapnak meg? 🤔
2021. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!