Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen emberek fognak a Fudan...

Milyen emberek fognak a Fudan Egyetemre járni? Ki fogja tudni a 3 milliós tandíjat fizetni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon sokan. Hasonló tandíjak egyébként most is vannak Magyarországon, még ha te nem is tudsz róluk. És magyar fiatalok szülei fizetik ki."


Én például nem tudtam róla, szóval hozhatnál néhány példát, hogy ennyivel is beljebb legyek, köszönöm.

2021. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is érdekel,.hogy hol kell 3 milliós tandíjat fizetni Mo-.on. És mennyi időre?
2021. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10: igen, van ilyen, magánegyetemeknél, amiket privát pénzből hoznak létre, ezzel nincs is semmi baj


A baj azzal van, amikor állam által felvett hitelből építenek egy ilyet, amibe csak az elit gyerekei tudnak majd járni.

2021. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A Ceun harmad ennyi volt a tandíj és voltak ösztöndíjak.
2021. máj. 18. 21:06
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Felőlem csinálhatnak szovjet Üzbegisztánt Magyarországból. Akinek van egy kis esze, és nem egy tanulatlan krumpliért szavazó proli, az nem marad az országba. Cinikusan külföldről nem olyan rossz nézni ami Mo.-n megy.
2021. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!