Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Védettségi igazolványra van...

Védettségi igazolványra van valami szükség?

Figyelt kérdés
Én még semmi hátrányát nem tapasztaltam annak hogy nincs.
2021. máj. 19. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem akarsz menni étterembe, könyvtárba, koncertekre meg hasonló helyekre, akkor nincs. De persze itt a járvány elleni védelem lenne az érdekes, nem a kártya.
2021. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Te valami introvertált otthonülős emberke vagy?

Akkor tényleg nincs szükséged rá.

2021. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2: Azt se tudod, mit jelent az introvertált, te félművelt.
2021. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Te valami introvertált otthonülős emberke vagy?


Akkor tényleg nincs szükséged rá."



Nem mondhatnám, mert Regensburgnál vagyok, Luxemburgba tartok, az otthonom meg Békés megyékn van. Kb havi 4-5 napot töltök ott, tehát nem tartom magam mániákusan otthonülőnek, egyszerűen csak soha sehol nem kérnek ilyet és már legalább egy hónapja tesztet sem. Angliában van ilyen hogy ha 48 órán túl maradsz akkor kell teszt, de azt is ki szoktam kerülni azzal, hogy egyszerűen kijövök azidőn belül.

2021. máj. 19. 19:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Étterembe szinte csak a hajón járok, az Ashford Internationalba meg esetleg egy két német hofba. Ezek egyike sem kér soha. Könyvtárba, koncertre nem járok.
2021. máj. 19. 19:54
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
Holnap hajnal 3 kor kelek megyek horgászni ez a hobbim gyerekkorom óta. Napfelkeltekor lehet fogni legjobbal. Kártya nélkül nem mehetnék csak 5 órától az meg már késő. Nekem pl ezért kell hogy legyen. Az persze más kérdés hogy egyéb iránt éjjel egyedül ugyan kit fertőzhetnék meg a vízparton? Senkit. De mindegy kellett és kész. Persze nem ezért oltattam be magam de én használom a kártyaát .
2021. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jársz oda ahová kell, akkó nem.
2021. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon úgy tűnik, hogy semmi olyan helyre nem járok. Hát ugye horgászni sincs időm, nem vagyok otthon annyit.
2021. máj. 20. 06:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Tárcába plusz nehezéknek tökéletes.
2021. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!