Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen szakmájú ember lenne a...

Milyen szakmájú ember lenne a legalkalmasabb miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy egy mérnök vagy orvos végzettségű (és beállítottságú) miniszterelnökkel nem járnánk-e jobban?

2021. máj. 19. 18:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
Egyfolytában az érvekről beszélsz, de a saját meggyőződéseden és néhány állítólagos ismerősödön kívül semmi nem hangzott el. Csak baromságokat puffogtatsz, miközben fogalmad sincs az említett szakokról.
2021. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Megint nincsenek érvek, csak ugyanazt mondod te is. Pont, mint az ismerőseim. Valószínű, nem véletlen.
2021. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
37-es válasz elég jó érv szerintem. Te vagy az aki semmit sem tud mondani.
2021. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
0%
Újra és újra jön egy közgázos/jogász, és elmondja, hogy mért nincs igazam, ahelyett, hogy belátná, hogy az alapműveltség nem jelenti azt, hogy valaki mindenben jártas. Az emberiség tudása, kultúrája annyira széleskörű, hogy egy ember csak nagyon kevés területen tud igazán elmélyedni, és azt jól csinálni. A jogászok pont ezt nem képesek belátni, ők, mint ahogy az már kiderült itt is, különlegesnek képzelik magukat, a társadalom elitjének, a dr.-ek dr.-jének, miközben ha ténylegesen értesz egy témához, rájössz milyen inkompetensek. Alapvetően emberek fejjel a saját s*ggükben. A közgázosok egy fokkal jobbak azért, de mindkettő alkesz, politizáló típus, pont, mint az általuk "proli"-nak nevezettek, akiket olyan előszeretettel lenéznek. A különbség, hogy a prolik képesek gondolkodni.
2021. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
40%

Leginkább olyan ember lenne alkalmas, aki kiváló diplomata.

Az ilyenek nyelveket beszélnek, minden helyzetben kifogástalanul tudnak viselkedni. Ahhoz szoktak, hogy állandóan más szakterületeket érintő ügyeket tárgyalnak más nemzetekkel, ahol szakterületi szakértőkre támaszkodnak, politikai érdekek, erőviszonyok közt lavíroznak, ettől kiváló emberismerők lesznek, a legjobbak köztük jellemzően hírszerzők is.

Mint pl. Putyin, aki egyszer szakértelmét tömören csak így foglalta össze: “Én az emberekhez értek.”

2021. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
43%

"39-es: Gondolom te is közgász/jogász-hallgató voltál/vagy. Ezt mutatja, hogy nincsenek érveid, csak a lenézés. Tipikus."


Te meg a 8 általánosos autószerelő, aki oltja a közgázosokat?


Fejezzétek már be. Nyilván titeket fel se vettek sehová és oltjátok azokat, akiket igen. Vagy csak szimplán barmok vagytok. Pár ismerősötökkel jöttök, holott minden szakra rengeteg féle ember jár. Akkor a kocsmárosok, buszsofőrök között mindenki hiper szuper intelligens, csak a közgázosok, jogászok közt vannak hülyék mi? A gyakorin is mindenki okos, a pultoslányok is mind okosak, csak a jogászok hülyék mi? (Én vagyok a közgáz hallgató, aki ehhez többször is hozzászólt).

2021. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
80%
Ja és van egy olyan erős megérzésem, hogy az itt közgásosokat oltogató emberek nem tudnák megcsinálni a közgáz matekot. :D
2021. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
40%

Ráadásul külön gáz, hogy a közgázosokat/jogi szakosokat (vagy már közgazdász/jogászokat) fikázóknak az az „érvük”, hogy ismernek pár hülyét. Meg még ők mondják, hogy a közgazdász nem tud érvelni, meg személyeskedik, holott ez rájuk igaz éppen hogy. Akkor már legalább, ha egy mérnökszakos beszól, ő mondhatja, hogy neki nehezebb a matekja. Neki igaza van (kivéve ha laza mérnökmatek vs erős közgázmatek). Ezzel szemben marad az érv nélküli mások fikázása, mert én ismerek 2 hülyét. Én meg ismerek hülye pultoslányt, láttam hülye gyakorist. Ezekhez még csak egyetemre se kell járni, közgazdásznak meg jogásznak meg igen (legtöbbször). Szerintem ti nem tudnátok egy nehezebb fajta közgáz/jogi szakot elvégezni, csak fel kell ülni a fikázóvonatra mi?


"Újra és újra jön egy közgázos/jogász, és elmondja, hogy mért nincs igazam, ahelyett, hogy belátná, hogy az alapműveltség nem jelenti azt, hogy valaki mindenben jártas. Az emberiség tudása, kultúrája annyira széleskörű, hogy egy ember csak nagyon kevés területen tud igazán elmélyedni, és azt jól csinálni. A jogászok pont ezt nem képesek belátni, ők, mint ahogy az már kiderült itt is, különlegesnek képzelik magukat, a társadalom elitjének, a dr.-ek dr.-jének, miközben ha ténylegesen értesz egy témához, rájössz milyen inkompetensek. Alapvetően emberek fejjel a saját s*ggükben. A közgázosok egy fokkal jobbak azért, de mindkettő alkesz, politizáló típus, pont, mint az általuk "proli"-nak nevezettek, akiket olyan előszeretettel lenéznek. A különbség, hogy a prolik képesek gondolkodni."


Na és te eltudtad mondani, hogy mért nézed le az erre a szakra járókat? Ugyanazt ismételgetitek, hogy a jogász/közgázos mindenkit lenéz, holott alig ismertek ti jogászt/közgázost. Ismertek párat és az alapján ítéltek, ez nagyon bölcs gonolat! Akkor te miben is vagy különleges? Akkor te mihez is értessz? Mert egy jogásznak/közgazdásznak van diplomája, tőled eddig pár fikázó kommentet láttunk. Itt kedveském te vagy a lenéző, te vagy a személyeskedő és te vagy a semmihez nem értő, nem a jogász/közgazdászok. A közgazdász/jogász a saját területén jártas, te meg max a netes szájkaratéban vagy jártas. A legjobb, mikor azok nézik le az egyetemistákat, akik még csak oda se jártak soha. Te is közéjük tartozol?

2021. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanott tartunk. Nem értitek, hogy attól, hogy valaki meg tud tanulni dolgokat, vagy képes elvégezni valamilyen műveletet, attól még nem biztos, hogy képes önálló gondolatokra. Sőt, épp az ellenkezője szokott igaz lenni. Egyébként meg közgáz matek lósz*r a mérnökmatekhez képest. De egyébként sincs semmi haszna a közgáznak, még a nagy közgazdászok is állandóan tévednek. Egy kamu parasztvakítás, hogy a hülyébb pénzesebbek is tudjanak valami papírt szerezni. A jogászok még egy szükséges rossz, de azért vicc, hogy milyen kisebb egyetemeken is tanítják, meg hogyan csúsznak át emberek vizsgákon. Orvosoknál emberélettekel játszol, ott úgy meghúznak, ha nem tudsz valamit, mint a huzat. És akkor a jogászok DR.-ek, bazm*g. Vicc az egész...
2021. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
Betanított lőtéri alkutya - segéd helyettes.
2021. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!