Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy a fityesz...

Lehetséges, hogy a fityesz direkt el akarja bukni a következő választásokat?

Figyelt kérdés
A CSOK miatt egekben a lakásárak, a virus alatti válságkezelés hiánya miatt most már a fogyasztói árak is elszabadultak. Nyilvánvaló, ha nem akarunk államcsődöt és halandóaknak is elérhető lakásárakat akarunk, akkor le kell állítani a CSOK-ot, és egyéb megszorításokra is szükség lesz amit ha az ellenzéki kormányzat visz véghez garantáltan ismét kiütik magukat a rákövetkező választásokról évtizedekre. A vagyonkimenekítés már elkezdődött. Ez lenne a fityesz terve?

2021. máj. 26. 00:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#29

Értem, akkor legközelebb egy zsiráfra sem mondom, hogy zsiráf, mert azzal is kinyírom a beszlégetést. :DDDD


Aki hülye, az hülye, aki pedig fasiszta, az fasiszta.

Normális emberek közt egy tény megállapítás nem nyírja ki a beszélgetést. Persze itt, ahol a parasztok még azt állítják ,hogy atomfizikához is értenek, minden belefér, ha gerinctelenül kell hazudozni. :D

2021. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#31!


Megállapítottuk többen is azt a tényt, hogy hülye vagy.

Aki ok és érvek nélkül valakit fasisztának nevez a hülye.


FeGyőr állította, hogy ért a napelematomfizikához. :)

Sokan 4 éven át védték, hogy igaza van, aztán a Partizánban kénytelen volt beismerni, hogy hülyeséget beszélt.


Szerintem beszélgess vele, egy szinten vagytok. :D

2021. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#32

Nem, az érveimről semmit nem beszéltetek, sőt, arról volt szó, hogy bárki bármilyen kontextus kimondja, hogy fasiszta, az komolyan vehetetlen, ez volt az állításotok.

Én ezzel szemben viszont érvekkel támasztottam alá a kijelentésem, amire jött, hogy titeket ez nem érdekel, mert ha igaz, ha nem, akkor sem lehet kimondani a fasiszta szót.

Szóval legalább ne hazudj.


"FeGyőr állította, hogy ért a napelematomfizikához."

Amúgy erről beszéltem, amikor a hinyáos szövegértésről beszéltem.

A hasonlatom arról szólt, hogy k*rva okosnak képzeled magad, illetve képzelitek, és még érvelni sem tudtok.


"Sokan 4 éven át védték, hogy igaza van, aztán a Partizánban kénytelen volt beismerni, hogy hülyeséget beszélt."

Aki nem teljesen ostoba az látja a videón, hogy nem érti miről beszél, így újat nem mondott.

Viszont a kijelentésével ettől függetlenül még nem volt gond.

2021. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

#33!


Egyszer sem indokoldat meg, hogy miért fasisztázol.

Most meg itt hazudozol arról, hogy vannak érveid.

2021. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!