Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa, hogy a közmédia...

Nem furcsa, hogy a közmédia milliókat költ, hogy a Facebookon reklámozza a saját Gyurcsányról szóló "visszaemlékezését"?

Figyelt kérdés

Itt megnézheted, a hirdetés adatait. Talán neked is feldobta a facebook:


[link]


Lejjebb az oldalon láthatod, hogy két Gyurcsányos hirdetést is fizettek, az egyikre 5 milliót, a másikra 10-15 milliót költöttek.



2021. máj. 27. 07:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nagy a tét ám mindkét oldalon. Az összefogás egyszer már megbukott 2014-ben, ezért vetettek be most mindent (Jobbik, Gyurcsány). Ha most sem sikerül győzniük, akkor ennyi volt, pakolhatnak. Aki a 2. Orbán-kormány idején alatt született, az nemsokára már szavazhat is.
2021. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%

Nem furcsa. Karácsonyt is napi millióért ekézi.

Sajnos ez már nem furcsa, sőt, természetes. Ahogy a víz folyékony, a vas kemény, a Fidesz alaptermészete a bűnözés, az, hogy a közpénzt hűtlen módon kezelik, és abból tolják a pártpropagandát.

2021. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

10. Te vagy a buta. Leszarom a migránsozást.

Téged vettek meg ezzel a baromsággal, hogy kilopták a zsebedből a pénzt, miközben soha nem éltél olyan jól, mint az utóbbi 10 évben.

Akinek a memóriája kiterjed a 2010 előtti évekre is, az próbálja meg elképzelni, hogy kezelte volna az a bagázs a covid-helyzetet.

2021. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, tudom hogy időpocsékolás egy fideszessel vitatkozni.

Tény hogy nem a zsebemből lopta ki orbán, mert ki se mer menni az utcára.


"miközben soha nem éltél olyan jól, mint az utóbbi 10 évben."


Ha ezt mondják el is hiszed. Jól élsz! Ennél nincs jobb! Most pedig dolgozz aprópénzért te szolga!

2021. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
15%

14. Tehát ha az utóbbi 10 évben úgy változott az anyagi helyzetem, hogy házat újítottam/bővitettem, autót cseréltem, évente többször mentünk nyaralni és mellete még megtakarításunk is lett, míg korábban előfordult olyan, hogy a befizetendő csekkeket válogattuk, melyikre nem tesznek nagy kamatot, ha 1-2 héttel később fizetjük be, akkor semmiképp ne gondoljam azt, hogy javultak az életkörülményeim, sokkal inkább higgyem azt, hogy rabszolga vagyok és meglop a zorbán. És ezek szarul kormányoznak, azok meg jól csinálták.

Ti odaát tényleg ennyire idióták vagytok?

2021. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

16: az megvan, hogy a világban 2010 óta nullkamatos állapot van? Hogy rendkívül alacsony a kamat, és pénzbőség van? Ez nem Orbánék érdeme, hanem egyszerűen kifogtak egy 10 éves világgazdasági konjuktúrát.


Jó szélben mindenki tud vitorlázni. Hogy mit tudnak, az akkor derülne ki, ha a világgazdaság beomlana, és megint magas kamatok és pénzszűke lenne.

2021. máj. 27. 09:59
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

Tehát ha az utóbbi 10 évben úgy változott az anyagi helyzetem, hogy házat újítottam/bővitettem, autót cseréltem, évente többször mentünk nyaralni és mellete még megtakarításunk is lett,"


Nem semmi 10 év alatt. Hát ekkora kánaánt még senki se látott. Még házat is újítottál? Hihetetlen!! Az elégedett kisember, aki azt hiszi hogy jól él.

És orbánnak mi köze ehhez?


De amíg te teljesen elégedett vagy, mert sikerült kimeszelni, orbánék annyit loptak hogy a világ leggazdagabb emberi hozzájuk képest csórók.



[link]


Orbán haverja, aki 10 éve egy senki volt, most meg milliárdos szakmunkás.

2021. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15%

2006-ban még a láthatáron nem volt a válság, a gazdád már akkor elkúrta.

És a több mint egy éve tartó helyzet szerinted nem válság?

És lakossági megszorításokkal, elvonásokkal, adóemeléssel, bérbefagyasztással próbálják kezelni?

Épeszű ember nem hinné, hogy létezik, aki még a bőszmét mentegetné, de itt a példa, és ezért is van szükség például erre a filmre.

2021. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

18: úgy látszik, nem érted, hogy még mindig alacsony kamatos rendszer van a világban, pénzbőség, olcsók a hitelek. Ilyenkor könnyű osztogatni.


Elvonás pedig volt, csak éppen az önkormányzatoktól vontak el jelentős pénzeket, így azoknak csökkent a mozgástere.

2021. máj. 27. 10:28
 20/26 anonim ***** válasza:
49%

Te csak házat bővíteni, felújítani, és autót venni tudtál, miközben évente többször is nyaraltál, miközben 2010 előtt nyomorogtál? Te szerencsétlen!

Én meg harminc házat vettem, 12 Audi A8-ast, nagybirtokot, és három Balatont vettem, negyven helikopterrel és négy magánrepülővel külön reptérrel, bezzeg 2010 előtt még enni se volt pénzem, és háromszoros hajléktalan voltam.


Remélem, vágod az iróniát! :D

2021. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!