Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem furcsa, hogy a közmédia...

Nem furcsa, hogy a közmédia milliókat költ, hogy a Facebookon reklámozza a saját Gyurcsányról szóló "visszaemlékezését"?

Figyelt kérdés

Itt megnézheted, a hirdetés adatait. Talán neked is feldobta a facebook:


[link]


Lejjebb az oldalon láthatod, hogy két Gyurcsányos hirdetést is fizettek, az egyikre 5 milliót, a másikra 10-15 milliót költöttek.



2021. máj. 27. 07:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
12%

21. Értem, roppant szellemes voltál a magad egyszerű módján. 😉

Viszont kicsit komolyabbra fordítva a szót, ez a három balatonos dolog szerintem se neked, se nekem nem opció. Így ez engem hidegen hagy.

Az egyik elérhető opció az, hogy hagynak élni, dolgozni, alacsony adókkal, kordában tartott árakkal, a dolgozni akarók támogatásával, munkalehetőségekkel.

A másik, tamogassuk az igazán rászorulókat, akiknek a munka büdös, vegyük el attól, aki megdolgozott érte, menjen a szürke vagy feketagazdaságba, ha dolgozni akar, vagy maradjon otthon egy kis segélyért. Ettől aztán majd az ország is felvirágzik.

Én az előbbit választom, te válaszd az utóbbit, mert akkor nem Mászárosnak fogják hívni azt, akinek szerinted három balatonja van.

2021. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"alacsony adókkal, kordában tartott árakkal, a dolgozni akarók támogatásával,"


Itt a világon a legmagasabb az adó, a forint semmit se ér, árak felmentek, minden drágult.

Dolgozni akarókat semmivel se támogatják.


Te most miről beszélsz?

2021. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

15% az szja.

Családfenntartóként akár 0.

Te miről beszélsz?

2021. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%

pl. világrekord 27% áfa?

A 0% szja meg nem új, 2010 előtt minden alacsonyjövedelműnek a minimáljövedelem adójával megegyező adójóváírás járt, akár gyerekes volt, akár még nem. A minimáljövedelmeseknek tehát éves szinten nem kellett adót fizetniük. A gazdagoknak meg igen, és ez így igazságos.

Szerinted Jézus mit mondana?

2021. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted Jézus mit mondana?"

Azt mondaná, hogy szavazz jól.

És a fülke magányában behúzná az ikszet a fideszre.

2021. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
83%

15% az szja.


Családfenntartóként akár 0.


Te miről beszélsz?"


Komolyan kérdeeztem, de rájöttem hogy a jelenlegi rendszerről írod ezt.


Rosszul tudod.


Mivel támogatják a munkásokat?



[link]


3. Legmagasabb adó az eu-ban, legalacsonyabb bérek. Csakafidesz.

2021. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!