Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezeknek már a bukástól való...

Ezeknek már a bukástól való félelem tényleg elvette az eszüket?

Figyelt kérdés

"Kövér László egy meg nem történt áprilisi figyelmeztetésre hivatkozva büntette 9,6 millióra Jakab Pétert"


„Kövér döntésével szemben Magyarországon legfelsőbb szinten csak az országgyűlésnél lehet fellebbezni, aminek Kövér az elnöke. Van még kérdés? "


[link]



2021. máj. 27. 09:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9: "Barmilyen furcsa, a Fidesz fog nyerni most is :)))"


Az nem furcsa lesz, hanem tragikus - az országra és népére nézve!

2021. máj. 27. 12:05
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is tragikus lesz a fidesz újbóli győzelme. Viszont sajnalatos módón egyetlen egy párt sincs akik érdemben leválthatnák ezeket mert gyökér az összes és mindnek egy célja van. Szétlopni az országot. Bárki kerül a csúcsra, a hatalom és a pénz elveszi az eszét. Meg szerintem ezek amúgy mind egy kutya kölykei, egy dróton vannak rángatva, hülyítenek bennünket a szar propagandáikkal, a hamis médiával, feszültséget és félelmet keltenek egymás között is, az emberek között is, közben meg az összes a markába röhög meg kezetfog egymással a színfalak mögött. Mind hülyének vagyunk nézve csak nem vesszük észre.
2021. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12: "Mind hülyének vagyunk nézve csak nem vesszük észre."


OK! Megoldás?

2021. máj. 27. 14:22
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

Hát figyelj, ha tudnám a megoldást akkor nem itt ücsörögnék és írkálnék, viszont

sajnos nem tudom hogyan lehetne ráébreszteni egy egész országot, hogy ne hagyják elnyomni magukat. Évszázadok óta ez van belénkkódolva.

2021. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Évszázadok óta ez van belénkkódolva."


Sajnos, ez így van!

2021. máj. 27. 14:35
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
De ha te tudsz valami jó megoldást akkor csak szólj, én partner vagyok benne :D sőt
2021. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!