Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki ért a marketing pszichológ...

Aki ért a marketing pszichológiához! Ha az oltás egy jelképes összegbe kerülne (pl. 1.000 ft), akkor vajon többen vagy kevesebben élnének vele?

Figyelt kérdés
Jelenleg "jár" az oltás, és a politikusok és orvosok könyörögnek az embereknek, hogy éljenek vele. Ha ez nem járna teljesen ingyen, akkor vonzóbbnak találnák az emberek?
2021. máj. 28. 12:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az Astra-Zeneca tényleg kb. 1000 forintba kerül legszebb emlékeim szerint, azaz egy évre a védettség 3000 forint/fő.


Szerintem ennyien sem mennének el, pl. a kutyák veszettség elleni éves oltásán is próbálnak spórolni sokan, pedig az is egy fontos dolog.


Én felvenném akkor is, az tuti. 3000 forint az éves keresetem 0,03 százaléka, most ezen spóroljak???

2021. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!