Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ténylegesen mennyi roma él...

Ténylegesen mennyi roma él Magyarországon?

Figyelt kérdés
A hivatalos statisztikák ebben szerintem nem túlságosan megbízhatók.

2021. máj. 29. 16:01
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

"Én meg Sopronban élek és még soha nem láttam romát,max a tévébeb."


Sokon nem látszik hogy azok. Vannak szőke kékszeműek és világos bőrűek is. Sok fajta roma létezik.

2021. máj. 29. 16:42
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

9-es

Sopronba telepítettek pár éve ha jól tudom

2021. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Mindenképp több mint amire igény van.
2021. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%
Konkrétan nullára van igény, és az is az optimális számuk.
2021. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
37%

Ez csak a te rasszista véleményed utolsó. Magyarokra miért van szükség? Olcsó összeszerelő munkásokat bárhol lehet találni.


Nem mintha én kedvelném a cigányokat, irritáló hogy mindig feltünősködnek, zenélnek meg ordibálnak a buszon, mintha valami hatalmas buli lenne.


Az viszont szánalmas, hogy 1-2 ember ettől érzi magát valakinek, hogy magyar, és kijeleni hogy nem kellenek a cigányok.

Trianoni országokban mi szükség a több milliós magyar kisebbségre? Semmi, mégis ott vannak.

2021. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
Már most autonómiáról beszélnek nógrádban.
2021. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
62%

“Trianoni országokban mi szükség a több milliós magyar kisebbségre? Semmi, mégis ott vannak.”


Azért az nem ugyan az, már ne is haragudj. Azok a magyarok nem oda mentek, hanem elcsatoltak színmagyar területeket idegen országikhoz, Romaország tudtommal sose létezett. Nem úgy kell védeni az egyik csoportot, hogy megsértesz egy másikat, már bocs.

2021. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
71%

#15 Brühühü a magyarokra sincs semmi szükség, mint ahogy a 7 milliárd ember nagy részére sincs, téged is beleértve. Talán arra vagyunk jók, hogy fogyasszunk, és termeljük a GDP-t, de a cigányok még erre sem alkalmasak, ugyanis a lopás, rablás csak csökkenti a gazdaságban a jószágok számát.

Nem csak nekünk nem kellenek, hanem senkinek sem, még az indiaiaknak sem.

Azt meg nem tudtam, hogy pl. a romániai börtönök 80%-ban magyarokkal vannak tele. Nagyszerű párhuzam. Tipikus buta proli.

2021. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
66%

Sopron tele van cigánnyal de ne zavarjon. Sőt, cigu gyűjtőhely lett azóta, oda telepítik a söpredéket.

De nyilván te egy Fidelitas-os troll vagy :D

2021. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
19%

Azok a magyarok nem oda mentek, hanem"


A jelenlegi cigányok se ide jöttek, de mind1.


"Talán arra vagyunk jók, hogy fogyasszunk, és termeljük a GDP-t,"


Szerintem a románok pl jól meglennének a magyarkodó kisebbség nélkül.


"Nem csak nekünk nem kellenek, hanem senkinek sem, még az indiaiaknak sem"


Mintha te, vagy bárki az országban eldönthetné hogy ki kell, meg ki nem kell.


Bár van egy sejtésem hogy a legnagyobb siker az életedben az hogy magyar vagy. Az viszont frusztrál, hogy az talán magyarországon még ér valamit, a világ többi részén meg értéktelen.

És akkor itt van neked az utolsó remény, ha másnál nem, legalább a cigányoknál jobbnak hiheted magad. Hát nem raktad magasra a lécet. Szánalmas...

2021. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!