Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ténylegesen mennyi roma él...

Ténylegesen mennyi roma él Magyarországon?

Figyelt kérdés
A hivatalos statisztikák ebben szerintem nem túlságosan megbízhatók.

2021. máj. 29. 16:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
72%
Pont fordítva, első körben magyart keres, legvégső esetben romát, nem a fotelból láttam ezeket hanem személyesen. Több roma vállalkozó mesélte... hát csak szétlopnak mindent és bonyolultabb, precízebb munkát nem lehet rájuk bízni, azért vegyem föl mert olcsó??? A flex meg drága!! Én se hittem ha nem hallom.
2021. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, te színtiszta személyeskedésen, meg nácizáson, meg rasszistázáson, meg parasztozáson kívül tudsz mást is?"


Nem nagyon

2021. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az összes roma haverom utálja őket. Micsoda nácik! Lakást vesz az egyik... Hát tuti nem költözök indián mellé!! Másik mondja, jöhetne már egy vírus ami kiirt minket, ha lenne ellenszerem nem sok tesónak adnék. És még sorolhatnám. Asszem meg is alapítóm a fotelromanáci pártot! 😀
2021. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

1,5-2millió, aminek amúgy a 80% Kelet-Magyarországon él, vagy Budapest szegényebb kerületeiben.

Veszprém, Vas, Komárom-Esztergom megyében nagyítóval kell keresni őket.

2021. jún. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!