Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik az oltatlanok?

Kik az oltatlanok?

Figyelt kérdés

A veszélyeztetett korúak 90%-a már be van oltva. A munkahelyemen is, ahol többszázan dolgoznak, kb. mindenki, ahogyan az ismerőseimmel beszélek az ő munkahelyükön is jóformán mindenki oltott már.

Mégis csak 5 millióan vannak beoltva a 9,7 millióból. A be nem oltottak egy része ugye fiatal, terhes, egyéb betegségben szenvedő, páran természetes úton estek at rajta, egy kevéske nyugdíjas és dolgozó felnőtt, de ezek száma nem rúghat 4,7 millióra.

Hol bújkálnak az oltatlanok? Már kezdem azt hinni, hogy a nagy részük az elmaradott cigánytelepeken lakik, vagy munkanélküli naplopó.



2021. máj. 30. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Doktorandusz vagyok, volt is vitám az egyetem vezetésével ez miatt, de nem szeretném magam beoltatni. Aki szeretné, oltossa be magát nyugodtan, azzal a vakcinával, amilyennel szeretné.En egyikkel sem szeretném.
2021. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi, évtizedek óta felajánlom a testem az influenzának.


De az ellentmondásokra egy példa a sok közül (mert nem ezt az 1 párt lehet előtúrni 2 perc alatt):


"Az olcsó, elavult módszerrel készülő kínai vakcinák Kína külföldi térnyerését szolgálják, nekünk azonban nem szabad elkezdenünk oltani velük – mondja a Válasz Online-nak Duda Ernő, a Szegedi Tudományegyetem orvosi karának professzor emeritusa."

2021 01 20


"Magyarországon elkezdődött a kínai Sinopharm-vakcinával is az oltás. Ez a vakcina teljes, inaktivált vírust tartalmaz, amely a szakemberek szerint védelmet nyújthat a különböző vírusmutációk ellen is. Rusvai Miklós virológus az Origónak azt mondta: körülbelül két tucat fehérje épít fel egy koronavírust – ezek pedig mind megtalálhatók a kínai vakcinában"

2021 02 06


A n-edik szekember meg számonkér, hogy mért vagyok bizonytalan. Télleg, miért. Csak mert már a teli van a zacskóm a sok hazugsággal?


"Péter Ádám, a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ intenzív terápiás szakorvosa (...) kitért arra is, hogy Magyarországon többféle vakcina áll rendelkezésre, amelyekről elég sok elbizonytalanító információ látott napvilágot. "


Na ezek itt a problémák, hogy tekintélyes szakemberek pofáznak összevissza pillanatnyi érdekek mentén, de a végén csak én leszek a bűnöző, mert nem kell a szemetük.

2021. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Én is és továbbra is az maradok.
2021. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Én is csatlakozom pár előttem szólóhoz, természetes, hogy inkább az anyatermészetnek ajánlom a testem, mint a Pfizernek vagy a Modernának vagy esetleg a kínai állampárt oltócégének, bocsi!
2021. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Akik lánggal égnek.
2021. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem bújkálok😄 segítek egy kicsit. 40-es mérnök vagyok egy multinál. Nem cigánytelepen élek, hanem Budapesten.
2021. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0-16 éves korosztályból még senki. Az is lehet kb 2 millió.
2021. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A fiatal tacskók!
2021. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Oltatlan 56 éves közgazdász-informatikus vagyok, két diplomával. A szüleim orvosok voltak. A munkám során sok és szoros kapcsolatom van az egészségüggyel és látom, hogy miként mennek ott a dolgok. Nagyon erős hierarchia van. Ha egy orvos más véleményen van, mint a felettese, elásta magát szakmailag. Hozzászoktak, hogy ami a protokoll, az igaz, nem kérdőjelezik meg annak igazságtartalmát, mert ez egyben védi is őket. Ugyanis ha baj lenne így hivatkozhatnak a protokollra, úgy meg nagy kalamajkába kerülnének. Ehhez olyannyira hozzászoktak, hogy fel sem merül bennük, hogy odafentről valaki nem mondana igazat. Ráadásul nincs is akkora tudásuk, mint ami látszik. Az esetek többségében nem értenek csak egy szűk szakterülethez, de a látszatot fenn kell tartani, mert a presztizs nagyon fontos. Ha megkérdőjeleznének valamit, csak bajuk lenne. Ha bármi műhiba van, összezárnak, kimossák egymást még akkor is, ha útálják egymást, beteg nem nyerhet műhibapert. Ezt a gondolkodást szokták meg az évtizedek alatt, ettől kezdve logikusan védik azt, amit fentről hallanak. Az orvosi egyetemek ki vannak szolgáltatva a támogatóknak, amik főként gyógyszergyárak, logikusan képviselik azt, amit elvárnak tőlük.

Szóval ez az, amit nem ártana figyelembe venni, mielőtt bárki is ítélkezik azok felett, akik nem szeretnének oltakozni.

2021. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
12%
Az oltatlanok itt, a gyakorikerdesek alatt bujkalnak. Nezd csak meg az összes oltasellenes höbörgöt, itt villognak, es adjak egymasnak a zöld pontokat. A normalis emberek, akik az oltas lenyeget ertik, azoknak meg adjak a piros pontokat, mint a dedoban. Tökeletes tükör.
2021. dec. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!