Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az ember miért éppen abban...

Ez az ember miért éppen abban a HírTV-ben panaszkodott, amelyik annak az Orbánnak a propaganda csatornája, aki gondosan elfelejtette elszámoltatni a bűnösöket?

Figyelt kérdés

"Nem "csak" a szeme világát veszítette el a gyurcsányi terror egyik áldozata"


"A férfi azt mondta: soha nem lehet elfelejteni és megbocsátani azt, amit Gyurcsány és az utasítására cselekvő rendőrök tettek 15 évvel ezelőtt."


Forrás: [link]



2021. máj. 31. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Még ha úgy is gondoljátak néhányan, szó nincs arról, hogy Orbán maga a törvény, hogy minden ítélet az ő akarata szerint születne meg. Jogállamban élünk, még ha igényelnétek is egy kis diktatúrát. Gyurcsányt jónéhányszor perbe fogták már, vagy kimosták az ügyvédei, vagy elévült, a lényeg, hogy nem büntethető. Nyilván minden épeszű ember tudja, hogy börtönben lenne a helye, de ez nem így működik.
2021. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1: "de ez nem így működik."


Hát akkor, hogy?

2021. máj. 31. 12:18
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es!

Még valamit: Ha ez úgy van ahogy leírtad, akkor ezt Orbán nem tudta? Ugyanis ezzel az "elszámoltatásos" ígérettel kábította a híveit. Vagy ha tudta, akkor szándékosan csinált hülyét a szavazóiból?

2021. máj. 31. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Belőlem ilyennel nehéz hülyét csinálni, sosem szavaztam azért valakire, mert azt ígérte, hogy bebörtönözteti az ellenfeleit. Ez a ti egyetlen programpontotok.
2021. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4: "bebörtönözteti az ellenfeleit."


Nem is az ő ellenfeleit kellett volna, hanem a magyar nép megkárosítóit.

Miről beszélsz tudod-e?

2021. máj. 31. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:

És milyen módon akarod felelősségre vonni a bőszmét, ha nem a hatalyos törvények szerint?

Te tudod,miről beszélsz?


Oké, hogy a gazdáid azt ígérték, hogy becsukják a zorbánékat, meg elveszik a vagyonukat, mert az a titeket illet, meg majd 51%-kal alkotmányt módosítanak, de ezt csak az ilyen hülyék veszik be, mint te.

2021. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6# "És milyen módon akarod felelősségre vonni a bőszmét,"

"Oké, hogy a gazdáid azt ígérték, hogy becsukják a zorbánékat,"


A böszme a gazdim és öt akarom felelőségre vonatni a böszmével? Mert én itt a böszme elmaradt felelőségre vonását kértem számon.

Jól áll a szemtengelyed, Ede? :))))))))))))))

2021. máj. 31. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, te a zorbán felelősségét firtatod mondvacsinált okokból. Ami, nem nehéz belátni, nem lehet az ő felelőssége, mert ha az lenne, igaz lenne a vád, hogy itten tombol a diktatúra, és törvénytelenül, koncepciós perekben némítják el az ellenzéket. Értem én, hogy jó lenne már erre valami kézzelfogható bizonyítékot is találni, ne csak úgy bemondásra induljanak már eu-s eljárások Magyarország ellen, de a fideszesek nem akarnak önbíráskodást.
2021. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!