Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karikó Kati ügynöki multjára...

Karikó Kati ügynöki multjára hogy derült fény?

Figyelt kérdés

Én csak nézek, hogy mik nem derülnek ki kikről. Azt hiszem először Gödény oldalán jelent meg. Nyílván oltásellenesnek éri meg lejáratni az oltás felfedezőjét. De vajon hogy jutott Gördény bírtokába az info? Egy másik oltásellenes politikus DK-s a levéltárból szivárogtatta ki neki? Kapott érte pénzt?


És akkor egy vírusszkeptikus orvos/dr ilyeneket kéjjel mesél el? Csak hogy lejárassa az oltást?



2021. máj. 31. 12:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
51%
Úgy hogy nyilvános volt. Benne volt egy könyvben. Nem volt titok, hogy besúgó volt. Csak az a szomorú, hogy a fidesz most már a 3/2-es ügynököket is kitünteti.
2021. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
54%

Ugye vágod hogy megzsarolták és úgy "szervezték be". Ha akkora nagy komcsi lett volna, nem menekül el külföldre...


A DK-sok elég nyíltan viszik a marxista vonalaikat, elég ha csak egy régi ávh-s vagy főmufti életben van, aki benne volt, az kiszivárogtathatja.


Elég gusztustalan módszer, pláne h a saját portán nem néznek körbe...

2021. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
16%
Előjött ugye ezzel az oltással. Hát persze hogy utánanéztek mi ez, aztán kiderül, hogy egy Ávós népirtó project amin évtizedek óta dolgozik.
2021. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
20%
Katalin asszonyság akkor fog majd lejáratódni, ha kiderülnek a hosszútávú mellékhetások. Mert azért arról nem igazán beszél a média, hogy a felfedezésének állatkísérletei mind kudarcot vallottak, de most ugye kell a megmentő vakcina, jó lesz ez is.
2021. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
27%
#2: Nem kellett zsarolás. Lehetett nemet mondani. A szüleimet is be akarták szervezni, nemet mondtak, semmi következménye nem lett. Ezt a megzsarolás mesét lehet hogy elhiszi egy kiskamasz, aki semmit sem tud arról az időkről, de egy értelmes ember tudja, hogy hogy működött ez anno.
2021. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
17%

#1


A baloldal meg egy 3/2es ügynököt választott meg miniszerelnöknek.


Ja tudom az más mert a liberálisok ilyenek eleve, úgy hogy az nem gond!

Ja persze

2021. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
40%

El vagy tévedve kedves kérdező!


Karikó Katalin nem azért kapta a kitüntetését, mert jó szolgálatot tett a Fidesznek, hanem azért mert világszínvonalú eredményeket ért el vakcina fejlesztésben


Persze ha karaktergyilkolni kell akkor a hlye kis libsi pöcsök azonnal tolonganak!

2021. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%
III/II. Csoportfőnökség, külföldi kémelhárítás. Még ha jelentett volna is, akkor sem tekinthető besúgónak. Kb annyi lehetett a dolga, hogyha külföldi konferencián, vagy kiküldetésen van, és megkörnyékezik hogy áruljon el Magyarországról titkokat azt jelentse az illetékes elhárítónak. A komcsi világban enélkül esélytelen is lett volna hogy egy tudós, magasan kvalifikált szakember átlépje az országhatárt. Hazafias alapon szervezték be, ami lefordítva azt jelentette hogy semmilyen ellenszolgáltatást, pénzt nem kapott. Mivel nem fedett ügynök, kiképzett hírszerző volt, az aktáját nem tüntették el, vagy titkosították. Aki nem élt abban a világban, fingja sincs hogy működött a rendszer. Egy bizonyos végzettség, beosztás esetén kötelező volt a párttagság, ha egy felelős beosztású személyt megkértek arra hogy tartsa nyitva a szemét a külföldi útján, eszébe sem jutott hogy ezt ne tegye, mert akkor karriernek gameover. Engem 2 év tanulmányi szerződés kötött egy állami nagy céghez, amikor odamentem fél évre rá behívott a nagyfőnök, és közölte hogy az én végzettségemhez, és középszintű vezetői beosztásom miatt kötelező belépnem a pártba. Amikor nemet mondtam, rövid úton áthelyeztek a MEO-ba, ami gyakorlatilag az elfekvővel volt egyenértékű, és amint letelt a szerződésem, azonnal kirúgtak. Nagyon nem bántam mert fos melóhely volt, és fosul is fizettek, és akkor indult a GMK meg TSZ-üzletág biznic ahol aztán lehetett kaszálni.
2021. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 krwkco ***** válasza:
68%

Én nem hibáztatom, hogy annak idején inkább aláírt és nem tette tönkre a tudományos pályáját.

De tanulhatna saját magától. A kormány táblázatához adott kiegészítései után azt írta, hogy megbánta és jobb lenne távol tartania magát a politikától.

Ehhez képest hagyja, hogy egy kétes moralitású kormányfő propagandaeszköznek használja. Inkább csak szigorúan a tudományos fórumokkal kellene kapcsolatot tartania.

2021. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
63%

Egy 2017-es kiadású könyvben már megjelent ez. Csak ugye a járvány kezdetéig senki se tudta, kicsoda Karikó Katalin. Amikor már ismert lett, akkor meg vagy eszébe jutott valakinek ez, vagy rákeresett és rátalált erre.


Egyébként 5-ösnek igaza van: ezen a szinten lehetett volna nemet mondani. Maximum nem megy pár évig nyugati konferenciára.

2021. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!