Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok miért nem...

Az ellenzéki pártok miért nem kampányolnak azzal (is) hogy Orbán Viktor nem mer kiállni televíziós vitára ellenzéki miniszterelnökkel?

Figyelt kérdés

Végül is ebben az esetben vagy kiáll és az ellenzéknek lenne esélye élőben vitázni vele vagy nem áll ki de akkor a választóinak nem kedvezne és azt gondolnák róla hogy gyáva.


U.I: Persze még felhozhatják a témát ha eddig nem tették meg, de én ilyenről nem hallottam egyik ellenzéki politukustól sem mostanában.


2021. jún. 2. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
#10 Talán a legsikeresebb jelölttel vitázott Orbán? Nem emlékszem ilyenre. A parlamenti viták nagy része pedig kimerül a sorosozásban, csicskázásban, boldog karácsonyozásban. Újabban pedig abban, hogy meg sem kell hallgatni a kérdést, mert amint elkezd kellemetlenné válni, Kövér elvtárs elveszi a szót.
2021. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
11: legutóbb azzal tért ki, hogy annyi jelölt van, hogy nem lehet mindenkivel leülni egyszerre. Most, hogy lesz egy közös jelölt, nem bújhat ki majd ezzel az érvvel.
2021. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
A közvélemény kutatások szerint biztosra vehető a győzelme. Most egy vitán ő maximum 1-2% ot nyerhet viszont veszthet rengeteget. Egyszerűen logikus hogy kihátrál belőle. Bár ha Dobrev lessz a közös jelölt (Egyébként erősen kétlem hogy egyáltalán lessz közös jelölt) akkor lehet kiáll vele egy vitára mert rengeteg a támadó pont
2021. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

Mióta Gyurcsány jól megfingatta nyilvánosan,azóta kerüli a vitát,mint ördög a tömjént.


Reméljük ismét felmerül a téma.

2021. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 crudy ***** válasza:
65%

#7

Grat!

2021. jún. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezt am én sem értem: Miért a választó polgár fél hogy az általa preferált vezetőnek vitáznia kell a másik oldallal?
2021. jún. 3. 09:17
 17/19 crudy ***** válasza:

En nagyon remelem, hogy lesznek vitak, a valaszomban arra tertem ki, hogy az ujjal mutogatas, kopkodes nem er semmit. Remenykedek egy rendszervaltasban es ugy vezetesben de en ezt nem egy olyan emberben latom aki egy zsak krumplival dobalozik a parlamentben. Egy vita lehet egeszseges es feltetlen helye van a demokratikus politikaban de latszik az usaban is, ahol ez bevett szokas, hogy egy vita arrol szol, hogy hangosabban uvoltsuk a masik fel hibait. Ez nem kampany, hogy elmeselem mindenkinek h orban lop es csak. Ez tudja mindenki, csak az elvakult fideszhivok utasitjak ezt el. En olyan vitat szeretnek latni ahol a felek szaktudasa es ambicioi mutatkoznak meg. Aminek a vegen azt mondom, hogy hm, engem meggyoztek. De azzal, hogy fuj ballibsi, fuj fideszes paraszt es ezeknek a vegtelen szinonimai, az nem erdekel mert mar eleget hallottam.


A hetes valaszolo szintje pont ez. A valaszombol nem derul ki a politikai beallitottsagom megis a megnevezesem "ti" lett es egyertelmu h orbant vedem. ??? Na pont ez jellemzo a mai politikara. Nem ismeros? Ha nem velunk vagy akkor ellenunk. Hat egy letezo part kampanyolt ezzel akiket elvileg azok utalnak akik ugyan ezen szemleleten mozognak. Az ellenzek akar kormanytvaltani ugy, hogy alig van kulonbseg a regnalo es az ellenzeki indulok kozott? Lehet sorolni a fideszes lejaratasokat es bunbakokat akiket a fidesz teremtett mint az orszag ellensegei, de a lista masik oldalara ugyan ezeket fel lehet irni az ellenzek oldalarol. A sajto hangos volt szajer es borkai ugyetol. De ezt ki nem szarja le, mondjanak le es menjunk tovabb, foglalkozzunk esetleg azzal, ami fontos.


Egesz egyszeruen faraszto, hogy turhetetlen a vezetes de nem tudok olyat mondani a jelenlegi gardabol aki ezt kulonbul csinalna. Remeljuk majd az elovavasztasi vitak ebben megvaltoztatjak a velemenyemet, mert az biztos, hogy lesz.

2021. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
27%
felesleges lenne, azzal a szerencsétlen kari gerivel nem lehetne vitázni egy jót, talán kivéve akkor ha az a szenny Gyurcsány mögötte van, de ennyi erővel neki kellene akkor Orbánnal vitázni és nem a kiskarácsonynak, én nem várok csodát 2022-ben, a bugyuta pestieken és pár beképzelt városin kívül ki szavazna egy olyan emberre, aki politikus révén nem beszél angolul és még a saját végzettségét sem tudja helyesen leírni, inkább foglalkozzon a méhlegelőivel, és lássa be, hogy ő csak egy báb, akit a fantasztikus Gyurcsány bácsi irányít
2021. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 crudy ***** válasza:
74%
A kormanypropaganda betalalt
2021. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!