Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok miért nem...

Feketeruhasember kérdése:

Az ellenzéki pártok miért nem kampányolnak azzal (is) hogy Orbán Viktor nem mer kiállni televíziós vitára ellenzéki miniszterelnökkel?

Figyelt kérdés

Végül is ebben az esetben vagy kiáll és az ellenzéknek lenne esélye élőben vitázni vele vagy nem áll ki de akkor a választóinak nem kedvezne és azt gondolnák róla hogy gyáva.


U.I: Persze még felhozhatják a témát ha eddig nem tették meg, de én ilyenről nem hallottam egyik ellenzéki politukustól sem mostanában.


2021. jún. 2. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

jelen helyzetben még nincs itt ennek az ideje.

ez a téma akkor lesz ütős és aktuális, ha meglesz az előválasztás nyertese.

2021. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Az ellenzéki pártok PRÓBÁLNAK ezzel IS kampányolni, már 11 éve. Csak a kutya sem foglalkozik velük.

Az ellenzéknek nem lenne esélye élőben vitázni vele, lévén nem egy személy hanem egy csoport. Majd ha lesz olyan személy, aki valóban kihívója lehet a miniszterelnöknek, akkor majd Orbán eldönti, hogy akar-e vele vitázni vagy sem.

Előre szólok, hogy a jelenlegi jelöltek egyike sem olyan akivel vitáznia kellene. hazudnak reggel, éjjel meg este, pofátlanul és gátlástalanul Mind.

Tudom hogy nektek a cirkusz kellene, de azt játszassátok el kedvenceitekkel, nekünk olyan miniszterelnök kell aki értelmes, hülyékkel és hazugokkal nem áll le vitázni és médiacirkusz helyett dolgozik.

2021. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 crudy ***** válasza:
48%

Ellenfel tamadasa az nem kampany.


Egyik ellenzeki politikus sincs abban a pozicioban, hogy vitazzon Orbannal.


Meg nincs kampanyidoszak


Nagyon remelem,hogy erre nem is fog sor kerulni, mert a kovetkezo vezernek nem azzal kene valasztokat nyernie (idealis esetben) hogy lejaratja az ellenfelet, hanem azzal, hogy bebizonyitja, hogy jobban csinalja mint a regnalo elnok.

2021. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ezt érthetem e úgy ahogyan értettem, de azt veszem ki a szavaidból hogy egy választási vita az egyenlő egymás lejaratásával, szerintem a vita az vita, érvek ütköztetése, nem előre meg írt szövegek felolvasása. Esetleg előre meghatározott témakörökről vitatkozás. De miért olyan ördögtől való dolog ez?
2021. jún. 2. 22:30
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

Orbán Viktornak nem érdeke vitázni. Ha úgy gondolná, hogy megéri neki, akkor kiállna, ez nem bátorság kérdés.

Most ilyen alapon Orbán Viktor túl gyáva ahhoz is, hogy megcsinálja az Ice Bucket Challenge-t.

2021. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

amúgy azért, mert szélsőjobboldali alapelv, hogy a széljobb nem ismeri el legitimnek az ellenzékét.

de ennek utána is olvashatsz a wikiben a széljobb definíciói közt.

a fidesz meg ebbe a széljobber köntösben van éppen.

legalábbis szavakban.

mert egy szélsőjobbos nem árusítja ki az országát és nem lopja meg a honfitársait.

2021. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

#3 "Nagyon remélem hogy erre nem is fog sor kerülni"

Félsz hogy esetleg miniszterelnök úr kínos kérdések elé kerül, vagy fel tudnak hozni ellene valami érvet? Érdekes hogy azt mondjátok, hogy ellenzéki oldalon nincs alternatíva, meg karizmatikus személy aki Orbán nyomába érhetne, de azért mégis féltek tőle hogy nehogy vitáznia kelljen valakivel.

2021. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Vona Gábor anno felhozta hogy kampány időszakban minden demokratikus országban sor szokott kerülni egy nyílt vitára a miniszterelnök és a legesélyesebb ellenzéki jelölt között. Természetesen ezt Orbán elutasította arra hivatkozva, hogy a parlamentben úgyis sokat vitáznak. Ja, vagy az lehetett az oka hogy egy stúdióban, adásban kínosabb lenne boldog karácsonnyal meg csicskázással felelni a felmerülő kérdésekre.
2021. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2%

" szerintem a vita az vita, érvek ütköztetése, nem előre meg írt szövegek felolvasása. Esetleg előre meghatározott témakörökről vitatkozás. De miért olyan ördögtől való dolog ez?"

Nem az. Csak megmutatta az idő, hogy ezekkel az ellenzéki jelölt jelöltekkel ez lehetetlen. Hazudnak, ferdítenek és mocskolódnak. Semmi értelme vitába szállni valakivel akiről már az első percben tudod hogy gátlástalanul belehazudik a képedbe mindenről.

2021. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
#8 Mikor volt Vona a legesélyesebb ellenzéki jelölt? Semmikor.
2021. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!