Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán Viktor korrupt?

Szerintetek Orbán Viktor korrupt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 10:13
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Nem tudom.
43 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Simicska úr nem ezt a szót használta, pedig ő nagyon okos ember, és jól ismeri miniszterelnök úr valódi belső vívódását.
2021. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem, Jakab az aki lopós! No meg, Gyúcsány!
2021. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Rothadó Narancs ***** válasza:
80%
Az nem kifejezés.
2021. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
#2 "Jakab a lopós", na ezen röhögnöm kell. Mégis mikor mit és hogy lopott el? Tanárként egy csomag krétát?
2021. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

4-es!

Az iróniát még tanulnod kell - egyébként igazad van!

2021. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a legnagyobb probléma vele.Ez eltörpül a többi negatív tulajdonsága mellett.
2021. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Orbánra bármilyen negatív jelzőt írsz kérdésként, az lesz a válasz az itt kommentelő többség szerint, hogy igen (ha persze munkaidőben teszed fel a kérdést).
2021. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Az én tisztán benyomás alapú, teljesen szubjektív rövid véleményem: nem. Az én tisztán benyomás alapú, teljesen szubjektív, ám kicsit hosszabb véleményem: azért mégis igen.


Az én fejemben Orbán egy végtelenül fegyelmezett, elképesztően céltudatos ember, akinek csak a víziója létezik, bármi áron. Én elhiszem a vagyonnyilatkozatát is, meg azt is, hogy semmilyen mellékesen nincs. Ebben a formában szerintem anyagilag nem az.


Ugyanakkor a célért nem hiszem, hogy válogatna eszközökben, így köt korrupt és mocskos politikai alkukat, mocskos és korrupt emberekkel. Ebben a formában politikaliag minden bizonnyal nagyon is az.

2021. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 meszike91 ***** válasza:
85%

Nem. Csak teljesen véletlenül mindenki állami pénzekből gazdagszik a környezetében, de ez biztos csak az inspiráló személyisége miatt van.


(irónia)

2021. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Jobboldali emberként is azt mondom, hogy igen, nagyon is korrupt. De én elvagyok, megélek a fizetésemből, van mit ennem, van házam, nem hiányzik semmi az életemből. 10 éve meg nem volt, csak újabb meg újabb rezsiemelés, adóemelés, minden csapot elzártak az egyszerű emberektől. Nem fogok újra ezekre szavazni. Számomra az a jelenlegi helyzetem kockáztatását jelentené.
2021. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!