Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen volt ez a 12 év Orbánnal?

Milyen volt ez a 12 év Orbánnal?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 16:15
A kérdező szavazást indított:
A felhők között jártam.
Jó volt.
Jó volt, de lehetett volna jobb is.
Közepes
Szódával elment.
Rossz volt.
Nagyon rossz volt.
Egy nagy rakás trágya volt.
O1G.
2022-ben bukni fogsz Orbán!
78 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%

Bérrobbanás, munkaerőhiány Pesten 3-400 nettós fizetések, gyakorlatilag az álmokat éljük, a legyen ön is milliomos. Pesten aki csinál jó diplomát, szakmát simán megkeres 4-500, 600 nettókat.


10 éve vidéken még 60-100 nettós fizetések voltak, gyakorlatilag aki nem volt mérnök szinte éhenhalt.

2021. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Sima operátorok, 250-300 nettókat keresnek nekik is bejött az élet, 7 éve még örültek nettó 80 ezernek is.
2021. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Én csak a lámpavasakat fogom hiányolni, ami kormányváltás után hiánycikk lesz.Mindegyiken himbálózni fog egy ilyen népet sanyargató őrült.
2021. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem nagyon tudom, hogy előtte milyen volt(gyerek voltam), annyit tudok, hogy anyumnak javult az élete. Az évek alatt egyre jobban éltünk, persze nem lettünk milliomosok de már belefért időnként a nyaralás. Most, hogy elköltöztem gondolom párttól függetlenül könnyebb lesz neki 😅
2021. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
A kovetkezo 4 ev is jo lesz! :)
2021. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Az a bérrobbanás meg a munkaerőhiány legfeljebb az építőiparban zajlott le. Egyrészt mert nagyon sok szakember kiment a hanyatló nyugatra hogy sanyargassa magát. Másrészt a CSOK és egyéb támogatások miatt a tehetősek elkezdtek lakásokat venni és felújítani. Az már nem számít, hogy az ingatlanárakba meg a munkadíjakba rögtön be is épült az összes támogatás, hogy az alapanyagok gyenge forint miatti drágulásáról ne is beszéljünk. Lehet ujjongani, hogy 30 millió egy szaros panellakás! 😂

A gyárakban meg ugyanúgy trágyán fizetnek, mert özönlenek az országba az ukrán vendégmunkások. :)

Az én fizetésemre szerencsére a kormány nincs ráhatással. Igaz, én a fizetett provokátorokkal ellentétben tanultam...

2021. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
5. Jó lesz,mert nem orbán lesz.
2021. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
nagyon rossz volt orbán viktor át verte az embereket a hitel moratóriummal is az emberi élet számit is hazugság akkor miért halt meg 30000 ember a covidban
2021. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Jobb lett volna átaludni ezt a 12 évet!

Így is egy rémálom volt...

A legnagyobb vesztese ennek a 12 évnek maga Magyarország: gazdaságilag, morálisan, jogilag és minden szinten lecsúszott, szétesett, leromlott.

Nagy munka lesz visszahozni az országunk tekintélyét és helyét Európában és a világban!

2021. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 molnarmarcell21 ***** válasza:
79%

Távolról nézve lassú, stabil növekedés volt.


Két dolgot csesztek el nagyon súlyosan, ami miatt távolról sem néz ki jól a NER:

- az állandó, gyűlöletkeltő kommunikáció

- a járvány durva félrekezelése, sima nemzeti tragédia történt


És ha persze ha megkapargatjuk a felszínt, akkor mindjárt ott a korrupció növekedése vagy a demokrácia szétverése sok egyéb mellett.

2021. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!