Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy "oltott vagyok" kitűzőv...

Ha egy "oltott vagyok" kitűzővel el lehetne hagyni a maszk viselést, bevállalnád ? Természetesen a kitűző hamisítás az oltási igazolvány hamisítással esne egy büntetőjogi kategóriába.

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdező lakatlan szigetre telepítését javaslom.
2021. jún. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10

Hozzászólásod igen komoly dilemmát okozott, hogy el merjek-e menni színházba, vagy termálfürdőbe. Ugye oda csak az oltottak mehetnek be, és ezzel nyilvánvalóvá válik a többi bent lévő és kint rekedt ember számára is a különbség köztünk. Aztán elindulhat a suttogó propaganda. Hallotta Kovácsné, a Szabót beoltották. Tegnap este láttam hogy bement a színházba.

2021. jún. 9. 21:40
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Szanalmas vagy. Nem sikerult megertened, amit irtam, pedig igen egyszeru. Nem mintha felteteleztem volna, hogy felfogod.
2021. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy be vagyok oltva avagy sem. Nem mellesleg mind a két oltásomat megkaptam és hordom a maszkot. Még az utcán is, maszkban szállok ki az autóból, ha 10 lépésre van az üzlet/bevásárlóközpont, hogy ne kelljen még azzal is sz__kodni belépés előtt. Munkámból adódóan megszoktam, már a covid előtt évekkel is kellett hordanom.
2021. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az eleg szanalmas lenne. Am se nagyon veszem fel.
2021. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
LOL
2021. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!