Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy "oltott vagyok" kitűzőv...

Ha egy "oltott vagyok" kitűzővel el lehetne hagyni a maszk viselést, bevállalnád ? Természetesen a kitűző hamisítás az oltási igazolvány hamisítással esne egy büntetőjogi kategóriába.

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hiába vagyok én oltott, ha az oltatlanok szabadon mászkálnak. Inkább nekik kéne megkülönböztető jelzést viselniük kötelezően a maszk mellett.
2021. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Támogatom, csak akkor ennek is az legyen a vége, mint a legutóbbi csillagos mókának volt.
2021. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem lenne kapacitás mindenkit nézni van e kitűzője . Hiszen bemegy akkor van rajta maszk aztán bent a boltban meg simán leveszi . Aztán lehet még a kitűzőt is felteszi . Csak nem a sajátját hanem másét . Vagy hogy gondoltad?
2021. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
A maszk attól védne meg , hogy te ne fertőzz . Szóval az oltatlan viselje a maszkot ne fertőzze az oltottat ? Hiszen már bárkit beoltatnak akár másnap kivéve a 16 éven alattiakat , de az is csak kevés idő kérdése .
2021. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Jelenleg maszk már csak boltban és tömegközlekedésben kell. Onnan kell kitiltani az oltatlanokat, és probléma megoldva.
2021. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Én szeretem a maszkot. Eltakarja az ocsmány pofámat. Nagyobb az önbizalmam, amióta hordom
2021. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Rossz ötlet. Pont erre van a kártya meg az alkalmazás nem?
2021. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem mert a boltban és a munkahelyen viselni kell a maszkot az oltottaknak is.
2021. jún. 8. 22:18
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

"Támogatom, csak akkor ennek is az legyen a vége, mint a legutóbbi csillagos mókának volt."



Mért, azt hitted poénból oltják őket?

2021. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de teged kerdezo es a hozzad hasonlokat orokre eltiltanam a kozugyektol es mindennemu nyilvanos/kozossegi velemenynyilvanitastol a tarsadalom erdekeben. Illetve barmilyen civilizalt megoldast fontolora vennek, amivel ez a mentalitas, amit te kepviselsz es ami mar megannyi tragediahoz vezetett, vegleg kiirthato lenne.
2021. jún. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!