Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megválasztják...

Szerintetek megválasztják újra Orbánt miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 08:06
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
31%

19-20# dettó. Sokszor leírtam itt tényeket a Fidesszel kapcsolatban. Jót és rosszat is. Na most, ha pozitív dolgot írtam, minden utánajárás, átgondolás, érvelés nélkül jött a birka, 1 bites, bértollnok, fideSS-nyik, stb.

Én is ilyenkor elképzelem, hogy ennyire buta, proli stílusú emberek vannak a balliberális oldalon??

Na akkor tényleg inkább a Fidesz...

2021. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
68%

19,20:

A 13 csak az ellenzéket fikázta és a Fideszt dicsérte. Nem volt olyan, hogy egyrészt-másrészt. Mellesleg totál Fideszes politikai lózungokat használt, mint az alkalmatlanozás vagy a transzizás. Ez pártatlan?

2021. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
61%

13as vagyok

16,22

"A 13 csak az ellenzéket fikázta és a Fideszt dicsérte"


Nem igaz, hacsak az nálad nem számít dicséretnek, hogy leírtam, hogy lopnak. Nem dicséretnek szántam.



Egyébként a 16-os válaszban megfogalmazott válaszod azt bizonyítja nem értetted meg mit írtam.


Azt írtam, a konzervatív politikai irány jó, ha kivonjuk az emberi tényezőket (gyengébbek kedvéért: azokat akik lopnak). Arról meg nem tehetek, hogy a konzervatív politikai irányt Magyarországon számot tevő pártként csak a Fidesz képviseli.

Ezzel nem a Fideszt volt célom éltetni, csak az irányt. És itt visszakanyarodtunk ahhoz, amit írtam is, hogy nincs más alternatíva pont emiatt.

Nincsenek új emberek, akik azt mondják kórházakat építünk, nem stadiont, ugyanakkor nem nyalunk be csontig a beteg erkölcsű propagandának, hanem hagyományos értékeket közvetítünk, a családokat és a dolgozni akaró embereket támogatjuk, újhullámos propaganda nélkül.

Most jelenleg aközött lehet választani, hogy a) nem buzulunk, de kilopják a szemünket, b) akik lopnak menjenek (de lehet az újak ugyanúgy fognak), cserébe lmbt, PC meg blm

C lehetőség meg nincs, ami az lenne hogy nem buzulunk és nem lopunk.


Remélem így már érthető voltam.

Elég perverz, hogy aki nem homo, az már megkapja hogy fideszes vagy aki beoltja magát szintén fideszes... vicc.

2021. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
32%

23: neked valami komoly gond van az erkölcsi érzékeddel, ha szerinted a lopás bocsánatos bűn, míg melegnek lenni nem az.

Csak segítek, az egyiket még a Fidesz által hozott Btk is bünteti, a másikat nem. Melyik az?

2021. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
39%

Uh, úgy látom nem megy neked a szöveg értelmezése :(


Idézd kérlek, hol írtam, hogy lopni bocsánatos bűn?

Amennyiben nem sikerül, várom a bocsánatkérésedet.


Amit a melegségről írtam is teljes mértékben kiforgattad.

2021. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos az ellenzék annyit hazudozott őssze-vissza, hogy nem kizárt, hogy lehet, hogy veszít a fidesz.
2021. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
37%
Van annyi agyhalott birka ebben az országban, hogy még mindig hisz neki, és simán rá szavaz. Szóval igen.
2021. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell ezt túlgondolni. Ha leírom, hogy a fideszre szavazok, azt tudomásul kell vennie MINDENKINEK. Erről szól a demokrácia. Aki ezért engem minősít, az minden bizonnyal egy szélsőséges diktatúraimádó alak.
2021. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
31%
Persze. Simán.
2021. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
16%

Mindig a Fideszre szavaztam mert így gondoltam jónak a feleségem is.

Minket elvesztett a Fidesz.

Nem szavazunk senkire!

A liberális baloldal egy vicc.

A Fidesz pedig elvesztette a realitását igérgetnek mindent.

Ki fogja befizetni az adókat?

Nem a munkát támogatják már.

Félek már Novák Katalintól szó szerint.

Úgy tűnik szabad kezet kapott...

2021. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!