Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely miket ígért...

Karácsony Gergely miket ígért ha megválasszák fő polgármesternek, és mi az amit már megvalósított belőle?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Most van a hivatali idejének 33%-ánál.

14% teljesült,

20% teljesült részben vagy egészben,

39% teljesült részben vagy egészben, vagy van folyamatban.

2021. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

1-es, én nem vagyok se fideszes, se balos, de ezt az oldalt nem venném ezek után túl komolyan:


[link]

2021. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

#2

Nem én vagyok az 1-es, de nem látom ,hogy mi a gondod. Ott van ORbán teljes programja: "Folytatjuk"

Az ránézve szánalmas, hogy ennyit bírtak összehozni.

2021. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon szoktam figyelni, de egy dolognál leragadtam: álláskeresőknek ingyenes közlekedés.

Amikor regisztrálva voltam és állásinterjúra mentem csak alá kellett iratnom, hogy állásinterjún voltam és visszatérítették az úti költséget. Szóval egy részben létező dolgot akar megcsinálni?

2021. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
#4 ez Budapesten vagy vidéken volt? Vidéken a regisztrált álláskeresők 90%-os kedvezményt kapnak, ha interjúra mennek. Ugyanígy a munkábajárást is meg kell téríteni az Mt. szerint, legalább 86%-kal. Budapesten viszont a helyi közlekedést nem támogatja a munkaügyi központ, és a munkábajárást sem kell a cégeknek fizetni, ha helyi a dolgozó.
2021. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

2-es, ez azért elég nagy fail :D

Jobb oldali doboz:

"Fontos: Orbán Viktor ígéretfigyelős adatlapja csak egy poénnak szánt ún. easter egg, amire a fenti nem vonatkozik! Azoknak a DK-s trolloknak készült, akik az oldal szerkesztőin kérik számon, hogy miért nincs a Fideszesekről is ilyen, biztos Fideszbérencek vagyunk: nem, mi tényleg szeretnénk, de a nagy büdös semmit nehéz számonkérni."

2021. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Pesti vagyok. A munkaügyi központok ugyan úgy működnek. Az sem izgatta őket amikor vidékre mentem interjúra, a lényeg az volt, hogy alá legyen írva,a papír. A BKK bérletet amúgy térítik, ha nálatok nem válltásál állást. Világosan levan írva, hogy a helyi közlekedésre is adható a támogatás.

[link]

2021. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, hogy ne legyen félreértés: a bérlet nem az álláskeresés alatt fizették, most amikor sikerült melót találnom.
2021. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Adható, de nem kötelező. A munkanélkülis részt nem tudtam, feltételeztem hogy városon belül az sem kötelező téríteni, ezért a bérlet nekik. A cégek oldaláról nyilván érthető, hogy miért nem kötelező mindenkinek 10 ezer forintért bérletet venni...
2021. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Egyszerű, nagyokat ígért, lóf@szt sem csinált. Illetve amit csinált, azt meg inkább nem kellett volna..
2021. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!