Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma jön a pápa. Nem szégyen,...

Ma jön a pápa. Nem szégyen, hogy ezek után mégis találkoznak Orbánnal meg a semmirekellő bajszossal?

Figyelt kérdés

Ez kb. olyan, mintha úgy erőszakolnék ki egy randit, hogy abszolút nem jövök be a csajnak, de befenyítem, hogy ismerem a bátyja főnökét és ha kell beszélek is vele, mit is mondjak neki? :)

Értitek. A pápa nem akart találkozni ezekkel, de kierőszakolták.

Mi jöhet még ezután a "keresztény" értékrend szerint élő yacht-prostizós, pedifil, meleg Fideszben?

Nem lenne jobb Karácsony Gergely vagy Dobrev Klára vagy Jakab Péter?



2021. jún. 12. 09:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A lehet kimaradt.

"lehet, hogy nem is olyan huh de vallásos"

Nem tudom mennyire gyakorolja, csak tegyük fel

2021. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
24%
Én nem örülök annak, hogy itt a pápa. Menjen oda, ahol a né gerek lábát csókolgatja.
2021. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
EZ a pápa ne jöjjön ide! Jobb lenne!!!
2021. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Miért, mi bajod van Ferenc pápával? Az írásodból meg lejön, hogy nem vagy vallásgyakorló. Akkor meg nem mindegy, hogy milyen a pápa - meg honnan is tudod. Egyébként Ferenc pápa szerintem nagyon jó pápa, és pont ilyenre van most szüksége az Egyháznak. Se nem nagyon konzervatív, se nem nagyon liberális, tehát pont úgy tartja kordában az Egyházat, ahogy kell.
2021. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!