Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma jön a pápa. Nem szégyen,...

Ma jön a pápa. Nem szégyen, hogy ezek után mégis találkoznak Orbánnal meg a semmirekellő bajszossal?

Figyelt kérdés

Ez kb. olyan, mintha úgy erőszakolnék ki egy randit, hogy abszolút nem jövök be a csajnak, de befenyítem, hogy ismerem a bátyja főnökét és ha kell beszélek is vele, mit is mondjak neki? :)

Értitek. A pápa nem akart találkozni ezekkel, de kierőszakolták.

Mi jöhet még ezután a "keresztény" értékrend szerint élő yacht-prostizós, pedifil, meleg Fideszben?

Nem lenne jobb Karácsony Gergely vagy Dobrev Klára vagy Jakab Péter?



2021. jún. 12. 09:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Dobrev és jakab nem keresztény mégis minek találkoznának vele?
2021. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 bbenjoe ***** válasza:
41%
Mint kiderült, az hogy a pápa nem akar találkozni velük, csak egy ostoba balliberális hazugság volt. ;)
2021. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

Hol van a bizonyíték, hogy nem akart vele találkozni?


Én kerestem, de erről csak a forrás nélküli pletykákat hallok, természetesen ellenzéki mediától.


Valaki küldje nekem plíz. Priviben is jó.

2021. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
#2: Nem, ez ostoba hazugság, amit írsz. Legalább szmájlit ne tennél hozzá...
2021. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
"Ma jön a pápa." - hová jön? Magyarországra majd ősszel.
2021. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ma jön? lemaradtam vmiről?:D


bizony, hogy nem szégyen, ahogy a Fidel fivérekkel is találkozott, de találkozott Itália legnagyobb abortuszpárti szószólójáával is, tudod a pápa politikus szerepet is betölt

2021. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ma jön a pápa Magyarországra, én hívtam meg magamhoz bográcsozni. Mondtam, hogy hozzon jó kis misebort, gyertek át ti is!
2021. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%
A 21. században a pápa szerepe ugyanolyan politikai vonzatú, mint akármi más. Érdemes figyelembe venni, hogy (főleg itthon) a vallás az egyik legjobb mód arra, hogy egyrészt a pénzmutyizást, másrészt az emberek átverését tisztára lehessen mosni. Hiszen könnyű azt mondani, hogy isten kéri a pénzt minden egyes mise alkalmával a szerencsétlen nyugdíjasoktól, és könnyű azt mondani, hogy isten mondatja azokat a papokkal, amiket ők prédikálnak - szintén erőteljes politikai motivációval.
2021. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó, te igen baromságot írsz. Voltál már valaha misén? Ha igen, megkért-e valaki arra, hogy márpedig dobd bele a perselybe a pízt? Soha! Mindenki akkor ad, és annyit, amennyit tud. Ja, és a miséken a résztvevők fele bőven 50-60 alatti, huszonévesek is sokan vannak. Ezt csak azért, mert sokak szerint üresek a templomok, és az öregasszonyok mennek csak. Nem tudom, hol..

de nem, nem vagyok fideszes, szekunder szégyenérzetem van amiatt, hogy megint a magyarokat nézik full baromnak Európa-szinten... és ezt mind egy hataloméhes mini diktátor miatt... Ha a fiatalságon múlik, a Fidesznek esélye sincs 22-ben. Adja Isten!

2021. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Valójában, a fidesz az aki Magyarországot világhíressé tette. Ezt jól mutatja, hogy európa 4. legnagyobb politikusának választották meg.
2021. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!