Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Fudan egyetem professzora gyilkolt? Biztos ilyen emberek kellenek a hazánkba?

Figyelt kérdés

[link]

A Fidesz sajtó persze nem hozta le ezt a hírt, de ez nem szépít a tényeken, hogy a kínaiak is így oldják meg a nézet eltéréseket egymás között, mint a muszlimok.

Akkor Orbán mégis miért akarja, hogy a magyaroknak ilyen emberekkel kelljen együtt élni?



2021. jún. 12. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Magyarok is gyilkoltak már, akkor ne dolgozzunk együtt magyarokkal se!
2021. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Bárkiből ki lehet hozni a gyilkos hajlamot
2021. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még roma gyilkosság is csak szökő évente történik. Olaszliszka, Balaton felvidék, Deák Ferenc téri dupla.

De olyan még a magyar történelemben sosem volt, hogy egyetem kampuszában gyilkoltak volna... ráadásul olyan okokból, hogy valaki "nem jó matematikus".

Akárhogy is szépítjük, ezek ázsiai migránsok. Semmi többek.

Miért engedi be őket Orbán, aki évekig szónokolt arról, hogy a migránsokkal együtt élés milyen rossz?

2021. jún. 12. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem unjátok? Fzdan így, fudan úgy... persze, nem is értem miért jó egy top egyetemet idehozni....
2021. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

"De olyan még a magyar történelemben sosem volt, hogy egyetem kampuszában gyilkoltak volna... ráadásul olyan okokból, hogy valaki "nem jó matematikus"."

Minden egyedi gyilkosságra igaz, hogy sosem volt még olyan. De pont az egyediségéből következik hogy mekkora ostobaság ilyesmi alapján bárkire nézve is általánosítani.

2021. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Hol máshol lehet elolvasni, mint az indexen?
2021. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez is mutatja, hogy a Fudanon nem a pártitkárok dirigálnak.
2021. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!