Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Galla Miklós azért...

Igaz, hogy Galla Miklós azért nem kapta meg a Karinthy gyűrűt, mert Karácsonyék mögé állt?

Figyelt kérdés

Most volt egy interjú az ÁTV-én, amiben ezt mondta. Csak ürűgy volt, hogy meztelenkedett a színpadon. Azért nem akarták neki adni a gyűrűt, mert azt hitték Karácsony mellé ált. Most viszont ezt tisztázta, hogy tévedés volt. Nem ált karácsony mellé és bejelentette, hogy bocsánatot kér a színpadi meztelenkedésért. Többet nem fog ilyen tenni és kéri a gyűrűjét


Ez a verzió igaz vagy a korábbi sajtóhír, mely szerint a színpadon a péniszét elővette és a bőrt húzogatta rajta. Most mi az igazság? Miért vették el a gyűrűt tőle?



2021. jún. 14. 20:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Valahol azt olvastam, hogy Galla mindig is ilyen beteg perverz volt, csak mostanra a világ utolérte őt, ezért meri kimutatni.
2021. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi ökröt! Galla Miklós az egyik legtöbbet tette a magyar művész világban. Lehet hogy demens, lehet hülye, lehet hogy perverz. Kit érdekel amikor egy zseni. Ezt a két dolgot szét kell választani. Kapja meg az őt megillető elismerést, és akit zavar a többi köpködjön ragalmazódjon stb. Engem az már a legkevésbé sem érdekel.
2021. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
#12 Ha embereket ki lehet rúgni az állásukból azért, mert nem elég liberálmarxisták, akkor Gallától is meg lehet vonni egy elismerést azért, mert egy beteg perverz állat. Régebben én is kedveltem a humorát, bár az elmúlt 20 évben nem tudok semmi érdemlegesről, amit alkotott.
2021. jún. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező közlegény


Oké, hogy egy zseni, de akkor is tartsa már magát egy színvonalon azért... és lehetőleg ne a legalján!

2021. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Jó sok nagy költőnket (és zenészről, egyéb előadó művészről nem beszéltem)kukába dobhatnánk ha az életét és az erkölcsösségét neznénk nem a költészetét. Gratulálok a Nernek, sikerült lesűlyedni a metoo szintjére.
2021. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%
Félre értés ne essék, ítéljük el az erkölcstelenséget, de tüntessük ki a tehetséget.
2021. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Azt írták az újságok, hogy felhúzta a fitymáján a bőrt, de én ilyen nem láttam. Csak a popsilikát mutgatta https://www.youtube.com/watch?v=86AhjkJhKPs&t=45s
2021. jún. 19. 17:38
 18/27 anonim ***** válasza:
83%

Biztosan nagyon megsértődne, de tipikus alakja az elmaradott vidéki magyar ugranak.


30-40 évvel a nyugati "művrmészet" után...


Akkor jött divatba ez a fszmutogatós, alanyi művész performansz.


A zenében mondjuk az A E Bizottság, vagy a Vágtázó Halottkém, de ő akkor a KFT-ben jópofizott a Balatoni nyártól és a Kötödéről.

(De jó volt az, amúgy)


De már látszik rajta, hogy kiürült.

Inkább szánalmas.

2021. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%

Így van. Kiürült és szánalmas. (8 voltam)


Meg lehet nézni a 94-es és a 95-ös szilveszteri műsorukat. Ugyanazokat a hülyeségeket nyomják, mégis mekkora különbség van a kettő között! A színvonal egyértelműen lefelé mutat.

2021. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy milyen módon keveri bele a politikát a karrierjébe szerintem nagyon sokat elmond. Talán Hofi volt a legtöbbet és legjobban politizáló és ő is mint minden humorista ezt iróniával teszi. Egyik sem magyarázkodott vagy használta fel a politikát ennyire önös érdekre. Amúgy is mint közszereplő példát kéne mutatnia az embereknek főleg a gyerekeknek. Viselkedni tudni kell mindig minden körülmények között.
2021. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!