Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon ilyen sok...

Magyarországon ilyen sok látens homoszexuális van, vagy csak ez az oldal kelti ezt az illúziót?

Figyelt kérdés

Ebben az országban, ahol alapvető megélhetési gondok vannak, mégis egy homoszexuálisokat érintő törvénynek mekkora népszerűsége van. Holott definíció szerint, egy igazán heteroszexuális férfit a legkevésbé sem érdekli semmilyen szinten a homoszexuálisak jogi, és semmi a világon ami velük kapcsolatos. Akit ez egy kicsit is érdekel és izgatja ez a téma, az látens meleg. Ezt még középiskolai felvilágosító órán is tanultuk. Akit ez egy kicsit is érdekel, mármint a meleg téma bármilyen szinten, az egészen biztos, hogy ő maga is látens meleg.

Nem nehéz pszichológia, ami téged nem érint, az nem érdekel. Egyszerűen ilyen az emberi természet.

Mégis hatalmas porokat kavar ez a téma. Jó, lehet hogy itt Kelet-Európában ahonnan oly sok nő költözött ki Nyugati pasihoz, és itt több a férfi emiatt a fiatal korosztályokban, itt ezért több lett a meleg is, mert ha nincs nő ott a Jenő.

De ennyire? Szerintetek is túl sok a látens meleg?



2021. jún. 15. 15:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

"Holott definíció szerint, egy igazán heteroszexuális férfit a legkevésbé sem érdekli semmilyen szinten a homoszexuálisak jogi, és semmi a világon ami velük kapcsolatos. Akit ez egy kicsit is érdekel és izgatja ez a téma, az látens meleg. Ezt még középiskolai felvilágosító órán is tanultuk."

Ez alapján akkor két lehetőséged van. Vagy heteroszexuálisként egyetértesz, vagy heteroszexuálisként nem értesz egyet, de akkor már nem is vagy heteroszexuális, hanem látens meleg. Zseniális! Így véditek ki, hogy támadás érje az LMBTQ-t. Ha nem értesz egyet velük, akkor bzi vagy, vagy tehát közéjük tartozol, ha meg egyetértesz, akkor a Q betube tartozó queer vagy. :D

2021. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

"Mégis hatalmas porokat kavar ez a téma. Jó, lehet hogy itt Kelet-Európában ahonnan oly sok nő költözött ki Nyugati pasihoz, és itt több a férfi emiatt a fiatal korosztályokban, itt ezért több lett a meleg is, mert ha nincs nő ott a Jenő."


Te beteg vagy! XD

2021. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Rengetegen megbuzultak a propagandának köszönhetően.
2021. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem eleve gyanús az, hogy a homoszexualitás népszerűsítésnek nevezik azt, ha valaki elárulja magáról, hogy meleg. Ahogy megtudják, rögtön ráizgulnak és dugni akarnak vele? Vagy nem értem ezt az egészet.

Rengeteg lehet a látens homo, ha számukra ez népszerűsítés.

2021. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nem nehéz pszichológia, ami téged nem érint, az nem érdekel. Egyszerűen ilyen az emberi természet."


ez nem egyszeru pszichologia, attol meg hogy te ignorans vagy, mast erdekel hogy mi tortenik bizonyos tarsadalmi csoportokkal, akkor is ha annak nem tagja.

2021. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"attol meg hogy te ignorans vagy, mast erdekel hogy mi tortenik bizonyos tarsadalmi csoportokkal, akkor is ha annak nem tagja."

Téged érdekel, hogy Kazahsztánban diktatúra van?

Nem érdekel, mert nem érint téged, különben egy csomó kérdés lenne erről kiírva. Erről ennyit, nekem lett igazam.

Akit érdekel a homo téma, akár csak politikai téren is, az legbelül meleg hajlamú, látens meleg, ez van.

2021. jún. 15. 15:42
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Írtam korábban hogy 20% körül van, ehhez hozzájön kétszer ennyi pedo.

Miért csodálkozol rajta?

2021. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Tudod te mennyien vannak akik megnősülnek hogy normálisnak tűnjenek,majd egész életükben férfi hímtag után sóvárognak?az a legjobb,a nagy kakas..az a furcsa hogy ezt itt a gyakorin bizonygatni kell.a legtöbb személy bisexuális,a nők ugye túlnyomó többségben azok,de a férfiak között is vannak jócskán.
2021. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

"Téged érdekel, hogy Kazahsztánban diktatúra van?


Nem érdekel, mert nem érint téged, különben egy csomó kérdés lenne erről kiírva. Erről ennyit, nekem lett igazam."


Nyilván nem érdekli az embert a világ összes szarsága, mert akkor 0-24-ben ezen kellene agyalni.

Ha engem zavar a melegek csesztetése, akkor látens homo vagyok? Hát te meg kiírtál erről egy kérdést, szóval te is :P

Nem B+, engem pl azért zavar, mert vannak meleg haverjaim és nem viselem jól, hogy senkiházi öltönyös tolvaj szarok bántsák meg őket, üldözzék el az országból....

2021. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%

Na, pont ezért van szükség a törvényre, hogy az ilyen "akit ez a téma érdekel, az meleg" típusú marhaságokkal ne tömjék a gyerekek fejét. Tökéletes illusztráció, köszönjük.


Nekem pedig semmiféle megélhetési gondjaim nincsenek.

2021. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!