Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Trombitás Kristóf látens b-zi?

Trombitás Kristóf látens b-zi?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 19. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2019. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Miért lenne az?

De már annyian támadták a becsatolt műsor miatt, hogy azt mondta, hogy soha többet nem vállal ilyen kockázatos témát. Most is csak azért vállalta, mert csak néhány órával a adás előtt kérték, hirtelen.


Szerintem árulkodó, hogy annyian támadják. Miért is nem lehet erről beszélni? Meghívták az ellentétes véleményű embereket is, és nem mentek el. Miért is?

2019. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Áh dehogy.
2019. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem ne próbáld bemagyarázni, hogy néhány órával az adás előtt döntötték el a témát. :-) Ez is az agymosás része volt. Egyébként meg látens b-zi.
2019. jan. 19. 21:29
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

4

Ja, tudom, ismerem. Kétféle ember van, az aki buti z-vel, a másik, meg aki még nem tudja, igaz?


Mellesleg, miért nem lehet leírni a megfelelő szót, ha a kérdés arra vonatkozik?

2019. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

4

Milyen "agymosás"?

2019. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5 - tessék?

6 - hogy a homoszexualitás gyógyítható. egyébként a pap is ássa el magát! :-) álkersztény társadalom ez...

2019. jan. 19. 21:55
 8/14 anonim ***** válasza:
4%

7

Vannak, akik szerint az, és igazán nem kéne támadni őket a személyes tapasztalataikon alapuló álláspontjukért.

2019. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Könnyen lehet, hogy látens homoszexuális, de nem különösebben érdekel. Viszont a facebook-os kifakadása több, mint szánalmas.


"Meghívták az ellentétes véleményű embereket is, és nem mentek el. Miért is?"

Talán mert néhány órával a műsor előtt kaptak meghívást? Úgy azért elég nehéz felkészülni. A műsort pedig elvileg 3 hónapja szervezik.

2019. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

9

Még ha ESETLEG néhány órával előbb is hívták volna; számít?

Ha szakértő vagyok a témámban, akkor csak a fölveendő ruhámmal kell törődnöm bármikor.

2019. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!