Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Budaházy György...

Szerintetek Budaházy György látens meleg?

Figyelt kérdés
Akik nagyon utálják a melegeket általában az állhat a háttérben, hogy a saját nemükhöz is vonzódhatnak csak az ilyen meleg ellenes akciókkal akarják elnyomni a saját nemük iránti vonzalmukat. Pedig semmi szégyen nincs ebbe.
2019. jún. 27. 18:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
budaházy egy fogyatékos. Tök mindegy, hogy meleg-e, vagy sem.
2019. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak kicsi a kukija és mivel így csajozni nem tud, ezért másokat basztat inkább.
2019. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg igen, de minimum egy frusztrált, végletekig ostoba provokátor. Tehetséggel nem tud kitűnni a tömegből, de minden vágya, hogy mindenki rá figyeljen. Az elmúlt napok programjai csak a békés résztvevőket érdekelték, Budaházy akciói nélkül nem is értesült volna róluk a nép, de ő azért veri a nyálát, hogy milyen undorító, hogy az emberekre erőltetik a meleg propagandát. Érdekes eszmefuttatás, csak a kényszerzubbony hiányzik a képletből.
2019. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja a balhét, mert abból élnek, hogy van egy hagyományőrző boltjuk, amit a nemzeti radikális vásárlókra alapoznak. (Időről-időre kell valami kis akció, hogy ne felejtsék el.)

Pl. vehetsz tőlük zsinórozást farmernadrágra 17 ezerért, a hülyének is megéri nem...? :)

[link]

2019. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
14%
Ha én fanatikus Újpest szurkoló lennék, azt azért hansúlyoznám ki ennyire, mert titokban a Fradinak drukkolok? Ez tök logikátlan.
2019. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy látens meleg-e, de ahhoz képest, hogy nem szereti a melegeket jó sokat foglalkozik velük.
2019. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ez a zsinórozás amit árul, elég langyinak néz ki 😂.

17 ezerért 😂😂😂..

2019. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az. Engem jobban érdekelne, hogy honnan volt/van pénze Budaházynak egy ilyen izmos testalkat kialakítására és fenntartására: [link]

Mert ehhez bizony elég költséges táplálkozást kell folytatni.

2019. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Budaházyék szerencsére már "kimentek a divatból". Mostanában pont ez is frusztrálja őket, hogy már sehol nincsenek a tizenéves, nagymagyarországos pólót viselő rajongó gyerekek tömegei, akiket kedvükre tudtak hülyíteni 10-15 évvel ezelőtt. Már Kuruc infót is alig olvasnak. Egyre jobban kell vergődniük ahhoz, hogy egyáltalán észrevegyék őket néhányan.
2019. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
18%
Hülyeséget írsz, kérdező. Egyrészt nem a b_zikat utálják, hanem a b_zipropagandát, nagy különbség. Másrészt ennek semmi köze ahhoz, hogy valaki látens b_zi lenne, ez csak egy kedvelt bullshit a liberális oldalon, ha már érveik nincsenek.
2019. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!