Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem rendeznek nyilvános Gyurcsány- Orbán illetve Karácsony- Orbán vitát (mint az USA-ban volt a Biden- Trump vita), melyen a nézőközönség is tehet fel kérdéseket a vitázó feleknek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 19:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20-as, te ugye Hófehérkét is elhiszed?!

Sok marhaságot összehordtál...

Csak az elmebeteg harcol a saját szövetségesével, úgyhogy Orbán nem bátor, hanem idióta!

2021. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz a valóságot elhinni igaz főleg hogy ha valaki a facebookon próbál a politika után érdeklődni hiszen nehéz a jobboldali kormányok sorsa mert a balliberális ellenzék állandóan csitítja a jobboldal szavazóit és a kormánytagokat egyaránt. Hát ez az egész élet meg ami itt van az bárcsak egy hóferhéke álom volna csak sajna nem az. Ellenzékiek meg jól tudnak hazudozni és a kormányt lejáratni főleg miket fiatalokat nehéz félrevezetni akik 2002-2010 között kis taknyosok voltunk. Oké hogy nem jó a fidesz de a jelenlegi kormányok között annak van a jobboldalon a legnagyobb támogatottsága meg, de lassan a mi hazánk is jól fog állni, ha 2022 ben nem nyer egy idő után az lesz a legnagyobb ellenzéki párt, bár a baloldal média diktatúráját ismerve erre nem lesz olyan nagy az esély és a mi hazánknak könnyű dolga! Szerintem elsősorban nem fidesz diktatúra van hanem balliberális ellenzéki média diktatúra akik a nem baloldaliakat el akarják hallgattatni facebookon meg a stb közösségi oldalakon a fiatalok félrevezetése érdekében. Jó lepontozást mindenkinek! ;) :)
2021. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Könnyű félrevezetni* bocs :)
2021. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha még ezek után is hölyének néztek engem akkor kérdezzétek meg szüleiteket, nagyszüleiteket akik éltek a Gyurcsány meg az Orbán kormányzás alatt hogy számukra melyik volt a jobb vagy a rosszabb. Én is ezt tettem megkérdeztem a szüleimet akik pár kormányzó kormányzása alatt éltek és valamiért a fideszt mondják jónak és alá is támasztották érvekkel hogy miért jobb meg azt is hogy a gyurcsány kormány miért rosszabb. Ők gyakorlatban is éltek nem csak elméletben úgyhogy őket nem lehet félrevezetni és szerintem nem állna szándékukban nekem hazudni és a fidesz kormányt Isteníteni. Amúgy én ha jövőre szavazok szerintem a mi hazánkra fogok mert a régi jobbik pártból kivált tagok alapították és ők ugyanazt a nézetet vallják amit régen a jobbik elárulása előtt vallottak jó 10 éve kb. Hajrá Toroczkai!! :) Azt még hozzáteszem hogy a 80-90s években több jó párt volt mint most. Pl: MDF, MIÉP, Fidesz, FGP. Most sajna 2 van csak.
2021. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
79%

#20 Hazaküldte az IMF-et? Hogyan? Úgy, hogy amikor lejárt az IMF hitelszerződés, kifizette az egészet termésetesen másik hitelből? Ej, de nagy hazaküldés volt! :D


Az, hogy a multikat megadóztatta... hát nem tudom... én a multik hatalmas támogatására emlékszem.


Orbán mindenért kiáll, csak Magyarországért nem.

2021. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!