Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hol vannak azok akik a...

Most hol vannak azok akik a multkori magyar portugál meccs után kárörvendően orbánoztak, stadionoztak meg adófizető pénzeztek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 17:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt a Portugál meccsel sem semmi baj, a portugálok nagyon jók, külön tetszett hogy a közönség a meccs végén szép volt fiúkkal búcsúztatta a csapatot.🙂
2021. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
73%
És ha mindenki végigver minket, nektek mivel lesz jobb? Talán akkor nem lesz üres a hűtő hónap végén? A Fidesz bűnei miatt szurkoltok olyan játékosok ellen, akiknek ez pályafutásuk legfontosabb tornája. Ha veszítenek, nekik lesz rossz, nem Orbánnak. Ezt úgy mondom, hogy magam is Fidesz ellenes vagyok, mégis képes vagyok értelmesen, nem elvakultan gondolkodni a témával kapcsolatban.
2021. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
59%

Itt vagyok!!

Még mindig nagyon sok adóm ott van a zsebünkben.

Még mindig nem tudtak nyerni.

Ja, nektek a döntetlen győzelem? Hát, örüljetek akkor neki

2021. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 mindentudó99 ***** válasza:
34%
1-1-re nyertnk mert mi rúgtuk az elsőt.
2021. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
65%
A németek épp most vezetnek 4:2-re a portugálok ellen. Szerinted ez a döntetlen ér valamit? 🙂
2021. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
74%
Úgy fog a német csapat játszani a magyar srácokkal szerdán, mint macska az egérrel. Teljesítménybérezés kellene a magyar focistáknak. Túl sok pénzt talicskáznak bele. Nem a focival mint sporttal van bajom, az egyenes kieséses szakaszt szívesen nézem EB-n, VB-n is, ha épp úgy akad időm. De a magyar foci Öcsi bácsiék óta nem tudott hasonló eredményeket elérni, a pénzüket meg így is megkapják, minek is hoznának jobb eredményeket, a pandémia idején is nagy összegű támogatást kaptak, miközben sokan mások a tönk szélére kerültek.
2021. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
45%
Akik a portugálok fenekét nyaldosták, azok mit szólnak hozzá, hogy 4 perc alatt összehoztak 2 öngólt? :) Csodacsapat :D
2021. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
42%
Nem a portugálok seggét nyaldostuk, hanem a magyar válogatott tagjain nevettünk
2021. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
36%

#16

Azt nem értem a magad fajtákban, hogy ha szerinted profi focistának lenni ennyire könnyű, hogy csak dől a lé, még csak teljesíteni sem kell, akkor te miért nem vagy az? Mindenki előtt adott a lehetőség, hogy a gyári meló helyett profi focistának menjen.

2021. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
59%
Engem az informatika szakterület jobban érdekelt továbbtanuláskor, mint a foci, nem vagyok gyári melós. Egyébként az olimpikonoknak majd szurkolok, és más sportokban is szoktam, ahol van értelme, sőt, szabadidőmben én is sportolok. 😉
2021. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!