Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hol vannak azok akik a...

Most hol vannak azok akik a multkori magyar portugál meccs után kárörvendően orbánoztak, stadionoztak meg adófizető pénzeztek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 17:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
34%

Attól, hogy beengedett a francia kapus egy lövést/fejelést a kapujába, attól még nem labdarúgásra teremtette a természet a magyarokat. Túl sokba kerül az egyszerű embernek egy szűk réteg túlzott jóléte, - kamionnal hordják a pénzt az érdemi eredménytelenségbe! Ez felesleges! Szponzorálja az a bénázást, akinek van erre felesleges pénze, adakozzanak, akiknek fontos ez, de ne kényszerítsenek ennek a bénázásnak a finanszírozásába olyan embereket, akik nem akarnak részt vállalni ebben és tudnak sokkal értelmesebb célokat az érintett pénzek elköltését illetően!

Ez nem politika, hanem józan emberi ész - politikai állásfoglalás nélkül!

2021. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
61%
A pénzedet lenyúlja Orbán és a cimborái, illetve építik belőle a stadionokat. A játékosok nem emiatt keresnek ennyit, amennyit. Főleg nem a külföldön játszók. Ezt kéne megérteni, hogy ha veszít a válogatott, neked az égvilágon semmivel nem lesz jobb az életed. A fidesz nem fog kevesebb pénzt lenyúlni tőled. Ezért felesleges és egyszerű gondolkodásra vall ünnepelni, ha kikap a válogatott. Mert nem Orbán veszít, hanem olyan sportemberek, akiknek semmi közük a Fideszhez. Gulácsi pl Németországban nyíltan kiállt a szivárvány családok ellen, amikor a Fidesz ellehetetlenítette őket. Az a probléma, hogy ez a taktikájuk, hogy szándékosan megosztják a társadalmat. Azzal, hogy gyűlölködsz a focisták iránt, pont azt csinálod, amit az általad is utált gittegylet akar.
2021. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
71%
Most Anglia meg Albánia után szeretnél visszatérni erre a kérdésre?
2021. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
63%
33) dehogy szeretne.Többé nem fogunk hallani róla.
2021. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

A német 1-1 után visszatértem volna.

Azóta nem követem a focit, tudom, hogy 4-0 lett az angolok ellen, olvastam valahol, hogy az angolok kárroggtak a magyar szurkolókra, pedig a sajátjaikra kellene.

2021. szept. 14. 09:15
 36/37 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2021. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
35) ez igaz,az angolok ugyanolyan rasszisták ha nem rosszabbak.
2021. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!