Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot leszámítva...

Magyarországot leszámítva létezik még annyira öngyűlölő nép a világon, ahol az emberek saját csapatuk ellen szurkolnak?

Figyelt kérdés

Ilyen esetről a palesztinok esetében tudok, amikor Izrael ellen szurkolnak, illetve még anno a Szovjetunió idejében amikor az észtek mindig azok ellen szurkoltak, akik az oroszok ellen játszottak.

De mind az észtek és mind a palesztinok esetében ez megérthető, hiszen nemzetségileg egyikük sem tartozik az adott ország nemzetségéhez.


De Magyarországon a magyar nemzetségű emberek szurkolnak a magyarok ellen. Ilyenről egyetlenegy másik esetről sem tudok.


Ti tudtok?



2021. jún. 20. 05:53
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

#9


"Magyarországot leszámítva létezik még olyan hely a világon,ahol a hatalom a sport abnormális mértékű támogatása által vásárol szavazatokat?"


Igen. De olyan ahol a saját országuk ellen szurkolnak, viszont egy sincs.

2021. jún. 20. 08:05
 12/41 anonim ***** válasza:
63%
Nem szurkolok se a magyar csapatnak sem másoknak fociban. Viszont reálisan el tudom dönteni, hogy mire van esélye a magyar csapatnak. Ha jók lennének, szurkolnék nekik, de nem jók. Viszont sok pénzt tolnak a magyar fociba a befizetett adókból, aminek nem tudok örülni.
2021. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy látom, hogy a kérdéseddel éppen ellenkező az igazság. Ahhoz képest mekkora szarkupac a magyar foci kifejezetten csodálatos, ahogyan a szurkolók kitartanak mellettük, erre a mostani meccsek is nagyon szép példák.
2021. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
69%
Van még olyan ostoba nép, amelyik hagyja az oktatás, az egészségügy leépülését azért, hogy mert helyette kapnak cicomás cirkuszt egy estére?
2021. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
82%

Min. nyerni kéne hiszen semmire sincs pénz.

Egy diktátor bzis hobbijára megy el az is amit lölő nem lop el.

2021. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom, hogy mi értelme a saját csapatod ellen szurkolni. Én gyűlölöm ezt az országot (nem magát a földrajzi országot, hanem a kormányt, a törvényeket amiket hoznak, és nem mellesleg az ország lakosait, akik elfogadásukról és befogadóságukról híresek ugyebár), de ennek ellenére néztem a meccset és a magyar csapatnak szurkoltam. Pedig nem vagyok egy fociőrült, csak akkor nézem ha EB vagy VB van. De szerintem senki nem a foci miatt utálja az országát, ezért én nem gondolom hogy lenne oka bárkinek is az ellenfél csapatának szurkolni.
2021. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem kb 5 perc után minden foci mérkőzés halál unalmas.

Valami enyhe retardáltság, skizofrén hallucinációk kellenek hozzá hogy élvezni lehessen.

Zöld mező meg rohangálnak az emberek. Nem látványos.


De ha valaki oda képzeli hogy 1 gól olyan mintha megnyerték volna a háborút... Szánalmas



1 gól 1 atombomba, de csak képzeletben.

2021. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
87%
Az öngyűlölő nép alatt azokat a "nemzeti" gondolkodókat érted, akik habzó szájjal baloldalaznak, és köpködik a saját népük azon tagjait, akik nem térdelnek le Vektor király előtt?
2021. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
13%

Nincs itt semmilyen öngyűlölet mert ezek a kedves antimagyar drukker ellenzékiek nem is magyarok :D Ajánlom áttanulmányozni a 19. századi magyar történelmet, a magyarosítás politikáját, hogyan lett az idegen többségű liberális Budapest "magyar" város ekkoriban. Egy kérdést is írtam erről ki ahol részletesen kifejtem forrásokkal miért nem etnikailag magyar a liberálisok többsége:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

Én mindig akkorát nevetek azokon akik azt mondják Budapest magyar város, meg a müller, stein, jankovics, novák, kovalski nevű emberkék hogy ők magyarok csak liberálisok :DD Facebookon is nézd már meg azokat a gyűlölködő kommenteket kb a legtöbbnek ilyen külföldi családnevük van :D Attól mert valaki beszél magyarul mert a családját annó magyarosították még nem lesz magyar.

2021. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
46%

Akkor büszke lehetsz magadra utolsó, mert te igazi, valódi magyar vagy.


[link]

2021. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!