Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot leszámítva...

Magyarországot leszámítva létezik még annyira öngyűlölő nép a világon, ahol az emberek saját csapatuk ellen szurkolnak?

Figyelt kérdés

Ilyen esetről a palesztinok esetében tudok, amikor Izrael ellen szurkolnak, illetve még anno a Szovjetunió idejében amikor az észtek mindig azok ellen szurkoltak, akik az oroszok ellen játszottak.

De mind az észtek és mind a palesztinok esetében ez megérthető, hiszen nemzetségileg egyikük sem tartozik az adott ország nemzetségéhez.


De Magyarországon a magyar nemzetségű emberek szurkolnak a magyarok ellen. Ilyenről egyetlenegy másik esetről sem tudok.


Ti tudtok?



2021. jún. 20. 05:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
30%

Még mindig a 100 évvel ezelőtti focista a nemzeti hős?

Dehogy ismerik, csak a magyarok a múltban ragadtak és ott is akarnak maradni.

2021. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
74%

Nem ismerik? Akkor miért hívja Puskás Ferenc-díjnak a legszebb gólért járó díjat a FIFA, a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség?


Amúgy én nem gondolkodtam el ezen, hogy ellenük szurkolok e vagy sem… Nem néztem a meccseket és ez után sem fogom.

A foci engem nem mozgat meg…


Viszont alapvetően meg tudom érteni, hogyha valaki ellenük szurkol.

Egyrészt a “tehetségükhöz” képest nagyon túlfizetettek…

Másrészt pedig ha egyenként megnézed Őket, akkor nem szimpatikus emberek…

Bár ez a legtöbb focistára igaz…

Nagyon sok a beképzelt, bunkó, műveletlen közöttük, akik sokszor még gazemberek is.

Adócsalást vagy más bűncselekményt sokkal gyakrabban követnek el mint egy orvos vagy tanár.

2021. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
15%

Akkor miért hívja Puskás Ferenc-díjnak a legszebb gólért járó díjat a FIFA, a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség?"


Már csak egy emlék.


Globálisan a kutyát se érdekli a foci, a hülye prolik divat játéka. Miért akarnám 4k 120hz-el nézni hogy rövidgatyás csávók rohangálnak, miközben a többi vénsz@r őrjöngve eksztázisba esik, mikor majdnem rúg egy gólt a csapat.


Szánalmas, tényleg szánalmas

2021. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
44%

én nem értem, vannak emberek, akik hangoztatják, hogy nem szeretik a focit és nem is érdekli őket, de ennek ellenére képesek róla beszélni, teszem hozzá utálkozva

akkor ki a szar életű? aki szurkol a saját nemzetének egy nemzetközi tornán?

vagy az, aki annak ellenére, hogy utálja a focit, de mégis utálkozva irogat róla, mert ebben látja az örömét, mert egy élettelen senki?

na ugye, hogy az utóbbi :)

köpök rátok utálkozók

könnyű mondani, hogy a focisták azért kapják a milliókat, hogy 90 percen futkározzanak, csak ebből is érződik, hogy irigyek vagytok, valljátok csak be, ti is szivesen rohangálnátok milliókért másfél órán keresztül, az irigység beszél belőletek és az utálat

szerintetek más országokban nem építenek milliárdokért stadionokat?

elárulom, hogy de, még ott is, ahol hasonlóan rossz az élet bizonyos területeken, pl egészségügy

de ha van valami, ami képes összefogni egy egész nemzetet, kivéve titeket, akkor az a foci

foglalkozzatok a saját életetekkel, és ne köpködjetek sem a focistákra, sem azokra, akik bármikor kiállnak a saját nemzeti válogatottjuk mellett

Ria Ria Hungária!!!!!

Hajrá Magyarok, Hajrá Magyarország!!!!!!!!!!!!!

2021. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
61%

#34 Csak épp pont, hogy nem rohangálnak. Minek izzadjanak, ha anélkül is megvan a milliós fizu? Még a végén csak lesérülnének, aztán ugrik a Dolce Vita...


Ha pedig ennyire szereted a focit, akkor tartsd el, azzal a rengeteg rajongóval együtt, akit említesz. De ne közpénzből legyen már fizetve a semmi.

2021. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
33%

#34. Sajnos nem vagyok alkalmas orvosnak, de szívesebben lennék mondjuk oxyológus szakorvos havi 180,000 forintért, mint egy semmirekellő focista…

Járnám a mentővel az országot, agyon késelt embereket mentenék, meg ilyenek… A saját biztonságomat is kockáztatva.

Ahogy azt tették az elmúlt 10 évben ezek az orvosok, 12 év tanulás után…

180,000 forintot kerestek!

Miközben a focisták meg milliókat, a semmiért. Nem piaci alapon…

És ezen az orvosi területen nincs hálapénz.

A drogosok által szétkéselt Pista bácsi, vagy éppen a drogosok, azok nem adnak…

2021. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
38%

Mivel az én adómból is pénzelik a focit, van róla véleményem, még ha az nem is jó. Ha csak a szurkolók tartanák el, letojnám, mennyi pénzt költenek a hobbijukra.

Hajrá olimpikonok...!

2021. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
47%

Stadionok helyett sokminden mást is lehetett volna építeni.

Dehát máshol is vannak buta diktátorok, akkor itt miért ne lehetne?

2021. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
33%
sok itt a nemzetellenes varnyú károgó
2021. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
60%
39: sajnos elég sok a fideszes, valóban
2021. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!