Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországot leszámítva...

Magyarországot leszámítva létezik még annyira öngyűlölő nép a világon, ahol az emberek saját csapatuk ellen szurkolnak?

Figyelt kérdés

Ilyen esetről a palesztinok esetében tudok, amikor Izrael ellen szurkolnak, illetve még anno a Szovjetunió idejében amikor az észtek mindig azok ellen szurkoltak, akik az oroszok ellen játszottak.

De mind az észtek és mind a palesztinok esetében ez megérthető, hiszen nemzetségileg egyikük sem tartozik az adott ország nemzetségéhez.


De Magyarországon a magyar nemzetségű emberek szurkolnak a magyarok ellen. Ilyenről egyetlenegy másik esetről sem tudok.


Ti tudtok?



2021. jún. 20. 05:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
21%
20# Jah én az vagyok, a családfámat visszavezettem a 19. század közepéig és magyarok voltak, tudom ez nagyon szokatlan Budapesten de vidéken nem. Érdekes módon ezt a magyarellenességet szinte csak Budapestiektől látom aminek meg ismerjük a történelmét.
2021. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
19%
Ebből is látszik, hogy papíron 9,8 millió magyar van az országban de valójában ennél jóval kevesebb. Rengeteg a hazátlan féreg, a baloldalon a csúszómászók aránya meg kb. 100 százalék.
2021. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
28%
Budapest egy vörös rongyokba öltöző fertő város.
2021. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Szerintem ennek semmi köze a baloldalhoz. Csak MAgyarországon szokás "baloldalnak" nevezni az ultra neoliberalizmus, ami sok minden csak nem baloldal. Hagyományosan mindig is jobboldali eszme volt.

Pl a DK gazdaságpolitikája minden másik országban jobboldalinak számítana. Akik magukat Magyarországon baloldalinak nevezik azoknak a gazdaságpolitikája enciklopédiába illően a jobboldalhoz sorolható.

2021. jún. 20. 09:05
 25/41 anonim ***** válasza:
20%
Én ekkora zagyvaságot még nem láttam kérdező
2021. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
2%

"Budapest egy vörös rongyokba öltöző fertő város."


És szerinted miért öltözött Budapest állandóan vörösbe? Szerinted miért a legkozmopolitább régió? Ez szorosan összefügg a helyiek nem magyar etnikai hátterével.

2021. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
5%

Végülis pest.


pest

Főnév

• dögvész, pestis, fekete halál

• valóságos istencsapása, kellemetlen ember, terhes ember, alkalmatlan ember, kellemetlen helyzet

• nyűg, átok

• rovarkártevő, kártékony

állat, rovar, kártevő

Példamondatok

Have my herds escaped the pest? = Megmenekültek az nyájaim a dögvész elöl?


[link]


Halál fertőzés

2021. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
58%

Én azért drukkolok ellenük, mert elegem van a focipropagandából. Csinálják a négy fal között, de nekem és a gyerekeimnek ne kelljen látni.


Az lenne a normális, ha a 18 éven aluliaknak se menne ehhez hasonló focipropaganda.

2021. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 peca1000 ***** válasza:
82%

Én csak ilyen alkalmakkor (EB,VB) nézek meccseket, és szurkolok a magyaroknak, függetlenül attól, hogy az ellenfélre fogadok pénzben (de mindíg szeretném elveszíteni a pénzt, mert akkor tudom, hogy nyertünk. :)


Viszont irritál, hogy ebbe, és a stadionokba mennek a milliárdok feleslegesen.

2021. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
69%
Az olimpikonoknak szurkolok, amikor Spartathlon van, szurkolok, a focistáknak nem. Miért szurkoljak túlfizetett botlábú drámatagozatos színészeknek, amikor vannak náluk sokkal értékesebb sportolóink? Persze, Öcsi bácsi nevét sokan ismerik külföldön is, de ő már nem él, és a fociban nincs jelenleg méltó utódja.
2021. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!