Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vagy a DK a kisebb...

A Fidesz vagy a DK a kisebb rossz? Indokold meg, miért.

Figyelt kérdés

Szerintem, ha még most is Gyurcsány lenne a miniszterelnök, akkor Mo-n rosszabb életszínvonal lenne, mint a Jugoszláv országokban.

Vannak a Fidesznek negatívumai, azonban még mindig jobb, mint a DK. Én a legszívesebb Márki-Zaynak örülnék.

Mit gondoltok?



2021. jún. 20. 20:13
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
42%
Alapjövedelem az jó lenne, én sem akarok dolgozni. Hajrá Dobrev Klári!
2021. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
51%

a fidesz útja egyértelműen az eu kilépéshez vezet.

még kb 1-2 év és az utolsó eu forintot is jogállami kritériumokhoz fogják kötni, vagyis nem fogja tudni tovább meglopni a honfitársait a fidesz, így azonnal ki is fog lépni, amennyiben parlamenti többsége lesz még.

nem kell hozzá se népszavazás se semmi, csak parlamenti többség.

és mivel a nép ezt is nyugtázná, max lenne pár békés tüntetés, ezért az eu is nyugtázná.

aztán meg itt maradna örökre zsarnokként, a magyarság meg visszacsöppenne 1970be.


a dk viszont nem tud tejhatalomra törni, csak koalícióban fog tudni kormányozni győzelem esetén, így még ha lennének is autoriter nép kifosztó zsarnok és fidesz féle eü leépítős tömeggyilkos törekvései, a többi párt miatt ezt nem tudná kivitelezni.

valamint egyik első lépésük lenne az eu ügyészségbe belépés, ami további biztosíték a magyar népnek, hogy nem történhet meg még1x az ami a fidesz alatt megtörtént és történik.

2021. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
44%
Mind a kettő rossz, de a DK a kisebbik.
2021. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

3: na és akkor most képzeld el, ha Orbán helyett Gyurcsány maradt volna. Azt az átkot, amit az országra hozott alig tudtuk kiheverni.


Szerintem Orbán politikája megbukott, igaz nem buta ember, sőt, nagyon is okos, viszont egyre jobban kirajzolódik az, hogy már ideje lenne átadnia a stafétát, többek között azért, mert nem tudja megkülönböztetni a modernizációt a balos ideológiáktól. Egyrészt erre egy szellemileg frissebb politikus lenne képes, másrészt egy pártnak szüksége van időnként arra, hogy ellenzéki pozíciója legyen, ezáltal frissül fel és ezáltal képes az objektív döntéshozatalra. Márki-Zayt alkalmasnak látom erre a feladatra, modern, ugyanakkor konzervatív, vagyis képes racionálisan gondolkodni.

A Gyurcsány, Fegyőr, Karigeri trió által ránk rohadna az ország, saját maguk funkcionáló, toxikus, manipulatív pszichopaták. Ezzel nem akarom Orbánt védeni, de inkább még egy 4 év vele, mint velük akárcsak 1 is.

2021. jún. 20. 20:35
 15/43 anonim ***** válasza:
43%
#1 Egyiknek se.
2021. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
48%

Mekkora hülyeség amit a #13as ír, egek. Gondoltam benézek, de már bánom, mert csak szégyellni tudom magam meg a fejemet fogni.


Nyomassátok csak a fideszt meg a dékát Februárig, ellesztek.


De ez a dk csak koalícióban tudna kormányozni a 2. Kedvenc részem, az EUs után. Mert ha annyira mindenttudó kormányváltók vagytok -már megint-, akkor tudnátok, hogy a magyarok többsége, még a fidesz-szavazók is EU pártiak.


Így mindez csak süketelés, szájhabzással.


Úgy vagytok mint a trónok harcában, le akarjátok lökni a királyt a trónról, de az azutánra nincs terv, annyi különbséggel, hogy ott a legrosszabb karakter több meg jobb mint ti.

2021. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
42%

Még annyi, hogy sajnos ennek az országnak befellegzett. A régi jobbikban láttam még 3. utat, de most megint csak a két rossz közül lehet válaszgatni.


Elkúrtuk.

2021. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
8%
A DK a kisebb rossz! (Jóval, de jóval kisebb - amint azt a közvélemény-kutatások a párt megalapítsa óta egyfolytában bizonyítják...) :DDD
2021. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
51%

"A Fidesz vagy a DK a kisebb rossz? Indokold meg, miért."

Kérdező, ez nem bonyolult, csupán minimális emlékezet kell hozzá. A fidesz jó, a dk meg rossz.

Ok: dk az mszp tagjaiból áll és láttuk mire voltak képesek 2002-2010 között. Csődre, rendőrterrorra, 10%-os munkanélküliségre. Ahogyan láttuk azt is hogy mire képes a fidesz-kdnp szövetség kormányon: gazdasági növekedés, 3,5%-os munkanélküliség, bérnövekedés, növekvő születésszám.

2021. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
45%

#14 "Szerintem Orbán politikája megbukott"

Aha

Mikor is? mert az elmúlt években igen jelentősen az általa vezetett kormánykoalíció nyerte a választásokat. Úgy 2006 őszétől 2019-ig mindig. Jelenleg is ez a pártszövetség a legtámogatottabb a választók között - 11 év kormányzás és egy ilyen hatalmas világválság után is.

Szóval mikor is bukott meg Orbán politikája?

2021. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!