Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vagy a DK a kisebb...

A Fidesz vagy a DK a kisebb rossz? Indokold meg, miért.

Figyelt kérdés

Szerintem, ha még most is Gyurcsány lenne a miniszterelnök, akkor Mo-n rosszabb életszínvonal lenne, mint a Jugoszláv országokban.

Vannak a Fidesznek negatívumai, azonban még mindig jobb, mint a DK. Én a legszívesebb Márki-Zaynak örülnék.

Mit gondoltok?



2021. jún. 20. 20:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
28%
Márki-Zay az melyik párt tagja, ő is dk?
2021. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
23%
Orbán Viktor a jó!
2021. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretném összezavarni a kérdezőt, de az elmúlt 10 évben olymódon csökkent az életszínvonal, hogy Románia is megelőzött bennünket, és csak idő kérdése, hogy Bulgária is lehayjon.


Kétem, mielőtt bármit mondana, próbálja értelmezni ezeket a szavakat.

Aztán kérjen bocsánatot.

2021. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
27%
A Fidesz a kisebbik rossz. Csak gondolj bele mi lett volna a járványkor egy balos kormány alatt.
2021. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon fogós a kérdés. Az a helyzet, hogyha jól helyezkedsz és jó szakmád van akkor itthon elég jól meg tudsz élni. Ezt folyamatosan tapasztalom. Viszont a Fidesznek vannak vérlázító húzásai pl.: Szájer és Kaleta ügy, a stadion építések vagy akár a Fudan. A DK ban pedig ott van az a Gyurcsány Ferenc aki lopott, hazudott, de legalább (ha csak a párttársai előtt is) beismerte a dolgokat. Viszont utána nem mondott le ahogy azt elvárták volna tőle. Viszont a mostani politikája az EU felé húz ami nekem egyrészt szimpatikus, másrészt viszont nem. Úgyhogy szerintem a 2 párt között nincs kisebbik rossz. Egy szinten állnak.
2021. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
44%
Hát Gyurcsány egyszer már elkúrta, a jobbik rasszista vagy legalább is az volt, Dobrev Gyurcsány felesége ha jól tudom, akkor csak ez a Márky-Zay maradt mint lehetőség.
2021. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
9%
A DK, mert ha győznek lesz feltétel nélküli alapjovedem így nem kell többet dolgozni!
2021. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
55%

Úgy gondolom a Fidesz a kisebbik rossz.

Indok: 2002-2010 és 2010-2020 közötti mutatók változása.

Fidesz alatt nagyobb mértékben nőtt a gazdaság, mint MSZP alatt.

Fidesz alatt a velünk hasonló kaliberű országok kisebb mértékben fejlődtek hozzánk képest, mint az MSZP alatt.

Fidesz alatt a GDP arányos államadósságunk kisebb mértékben növekedett.

Fidesz alatt jelentős mértékben csökken a munkanélküliség és nőtt a foglalkoztatottság, az MSZP alatt az ellenkezője volt.

Fidesz alatt nagyobb mértékben nőtt a reálbér, mediánbér.

Fidesz alatt kisebb mértékű volt az infláció, kisebb mértékben nőttek a fogyasztói árak.

Kontra: a Fidesz alatt a Forint nagyobb mértékben gyengült.


Akik szerint mindez nem a Fidesznek, hanem az elmúlt 10 év globális fejlődésének köszönhető, azok tévedésben vannak, mert 2000-2010 között mind az Unio, mind a bezzegországok produkáltak nagyobb fejlődést, mint 2010-2020 között, Magyarország meg ellenkezőleg, az utóbbi 10 évben fejlődött jobban.

2021. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
#8 Dehogy lesz :D. Ha lesz is akkor olyan feltételekhez kötik majd amiket nem mindenki tud majd teljesíteni. Még csak az kéne, hogy a kisebbség soha ne menjen el dolgozni. A nagyobbik része így sem dolgozik...
2021. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
26%

A fidesz jó, a dk rossz.

Aki mást mond, hazudik.

2021. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!