Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vagy a DK a kisebb...

A Fidesz vagy a DK a kisebb rossz? Indokold meg, miért.

Figyelt kérdés

Szerintem, ha még most is Gyurcsány lenne a miniszterelnök, akkor Mo-n rosszabb életszínvonal lenne, mint a Jugoszláv országokban.

Vannak a Fidesznek negatívumai, azonban még mindig jobb, mint a DK. Én a legszívesebb Márki-Zaynak örülnék.

Mit gondoltok?



2021. jún. 20. 20:13
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%

25

Szerintem nyugaton sem megy senkiért a fekete autó. 🤣🤣

Annyi van, hogy nem szabad zsidózni, melegeket, négereket szidni. Szóval pc.

Ha szerinted baj, hogy nem tűrik meg a rasszizmust meg a neonácikat meg a sovinisztákat akkor veled van baj szerintem.

2021. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
94%

#31 A baj az hogy te még mindig ezt hiszed. Akkor is ha maguk az ott élők mondjál el neked - a youtube-on, a médiában, hogy bizony, ment értük a fekete autó, számon kérték rajtuk a leírt véleményüket amiben szimplán csak nemtetszésüket fejezték ki vagy éppen leírták hogy szerintük nem úgy van. Neked nem számít az hogy emberek veszítették már el a véleményük miatt az állásukat - nem rasszizmusért vagy náciként, hanem mert kisasszonynak és uramnak szólította a hallgatóit vagy éppen mert nem volt hajlandó azt mondani orvosként hogy nem csak 2 nem létezik.

Nálunk kellett titokban a pszichológusoknak gyűlést tartaniuk szerte Európából, mert a saját nagyonhaladó, nagyonliberális, rettentőtoleráns nyugati országukban már nem beszélhetnek a szakmájukról, arról, hogy a homoszexuális embereknél van szerepe a környezetnek és bizony aki akarja, azzal terápiás foglalkozás során meg lehetne próbálkozni ezen szexuális viselkedés megváltoztatásával.

2021. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

Egy homoszexuális miért változtatná meg a viselkedését?

Én hetero vagyok. Nem hiszem, hogy lenne motivációm arra, hogy ezen változtassak, ha lehetne akkor sem. Szeretem a nőket. Nem szeretnék férfiakkal kapcsolatba kerülni úgy. Szóval nekem ez érhetetlen.

Tehát miért akarna valaki más lenni, mint ami éppen?

Alapból minek kell a szexuális kisebbségekkel foglalkozni?

Nem leszek meleg attól, hogy ők melegek.

Aki ilyenektől fél az látens homokos. Ami nem baj. Fogadja el magát és boldogabb élete lesz.

Meg egyébként sem lenne kedvem mások szexuális életével foglalkozni.

2021. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Konkrétumot tudnál mondani, hogy mit mondott az a személy akiért ment a fekete autó?
2021. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Igen van amikor túltolják a pc-t és már ilyeneket sem szabad mondani, hogy uram meg kisasszony, de ez szerintem nagyon ritkaság lehet. Persze elítélendő. Viszont nem szabad összemosni azzal, hogy ne szidjuk a szexuális kisebbségeket vagy zsidókat vagy cigányokat.

Szóval pl, hogy antirasszisták egy része túltolja az nem azt jelenti hogy az összes antirasszista túltolja pláne nem azt hogy akkor engedélyezett a rasszizmus.

2021. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

Téged ennyire zavar, hogy valaki meleg? Vagy az zavar, hogy más, mint te?

Miért foglalkoztat téged más szexuális élete ennyire?

2021. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha lenne fiad és bevallaná, hogy meleg?
2021. jún. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Közbeszólok. A környezet befolyásolja a szexuális orientációt, főleg a művész/bölcsész körökben. Emlékszem, hogy elsőéves bölcsészként még pár srác egészen átlagos kinézetű, barátságos típus volt, valamelyiknek barátnője is volt. A képzés végére tele voltak tetkókkal, piercingekkel, mindenféle drogot kipróbáltak. Az ilyen bulikban/társaságban elvileg nem vagy menő, ha nem próbálod ki sráccal. Ez olyan, mint a drog. A fiatalok hajlamosak mindenfélére rászokni annak érdekében, hogy menők legyenek.

Vannak kivételek, persze, de nyugaton pontosan ezt a viselkedést akarják normalizálni.

Nem vagyok egy befásult konzervatív picsa, de én még mindig valahol deviánsnak gondolom a tetkókat és a piercinget. Hogyan tudnék komolyan venni egy olyan embert, akinek nyelvpiercingje van, meg mindenféle avokádókat tetovál a testére mindenféle indok nélkül? Lehetne vitatkozni arról, hogy ez ízlés kérdése, de aki ennyire feszegeti a határait, nem tudja elfogadni a saját testét, annak vagy testképzavara van, vagy figyelmet akar. A legrosszabb, hogy manapság felnőtt embereken is ezt látom.

2021. jún. 23. 01:15
 39/43 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék, hogy más káros következményei is vannak a szélsőséges liberalizmusnak. Lassan már mindenhol csak az egészségtelen testalkatú modelleket mutogatják. Semmi baj, ha van az emberen egy kis felesleg, nem a világ vége, és nem is lehet mindenki topmodell. De 100 kilós nőket tekinteni példának nagyon felelőtlen. Egyrészt azt kommunikálják ezek a cégek, hogy nyugodtan meg lehet hízni, mert így is szép vagy, másrészt torzul a test esztétikája. Ahelyett, hogy lenne némi önkontrolljuk, egyszerűbb azt bebeszélni, hogy minden jó így, ahogyan van, és az a hülye, aki máshogyan látja. Sőt "bodyshaming-ol" az illető, ha azt mondja, hogy veszélyeztet a cukorbetegség.



Ez a mentalitás oda vezet, hogy lassan már mindent lehet.

2021. jún. 23. 01:28
 40/43 anonim ***** válasza:
50%

Marky Zay is Gyurcsány embere.

Amúgy azért a fidesz a kisebbik rossz, mert amit ők ellopnak, az legalább itt marad az országban, ellentétbeb a baloldallal, akik mindent a külföldiek kezére játaszottak némi júdáspénzért.

2021. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!