Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18-25 év közöttiek! Fogtok...

18-25 év közöttiek! Fogtok jövőre szavazni az országgyűlési választásokon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Igen!

Dobrev Klárára!

2021. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
No. Hazug emberekre én nem szavazok.
2021. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az Összefogásra:)
2021. jún. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Szavazni kötelesség egy demokráciában.
2021. jún. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ellenzék
2021. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Én (19) és egy barátnőm (18, nem a csajom😂😅) is szavazni fogunk, mindketten az összefogásra.
2021. jún. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Összefogás.
2021. júl. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
45 éves vagyok, a Fideszre szavaznék. Nem értelek titeket. Indokoljátok meg pár mondattal, miért az Összefogásra szavaznátok?
2021. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És te 45 éves? Miért a Fideszre szavazol? Indokoljad meg. Megsugom. Unod az életet és ezekre a kiöregedett rusnya, szalámi darabokra húzod az x et. Már diktatúra van a kezükbe x éve csak ezt senki nem mondja. Nem katonai hanem rendőr maffia és Pintér Sándor egyveleg. Narancs bolsevik, hazátlan. És hát Orbán sem magyar hanem zsidó cigány keverék akinek hold udvara sem magyar származék. Majd ha jégkorszak lesz akkor van vége a Fidesznek. Ideje átengedni a fiatal ellenzéket előre engedni.
2021. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Több mondattal lehet?

-a szüleim ellenzékiek, úgy nőttem fel, hogy szidták a kormányt

-a Fidesz nagyon sok mindent épít teljesen feleslegesen az EUs pénzből (pl falu milliónyi kilátóval, 40 centis kilátó, stadionok 10 000-es férőhellyel, miközben érdekel vagy 500, max 1000 embert annyira a meccs, hogy el is menjen megnézni élőben

- a plakátaik szövege idiótán van megfogalmazva, max a 8 általánost nem végzők/agymosottak/tudásukat vesztett idősek azok, akiknek megfelelő a színvonal

-a "pedofil törvény" (nem tudom mi a neve, de így emlegették a médiában) meghozása 100 000+ petíció aláírás és sok indokló üzenet ellenére is beiktatásba került, ezzel sértve az én békés biszex önérzetemet

-a járványhelyzet kezelésekor meghozott szabályok logikátlansága (éjjel fertőz csak, oldal irányba nem terjed, tömegközlekedni lehet, de a plázában, boltokban létszámkorlát, nem tarthatsz 15 főnél nagyobb bulit, közben meg ugye dolgozhatsz sok emberrel együtt... stb)

- nem fogadunk szót rendesen az EUs irányelveknek, de Lengyelország is ezt csinálja, simán bevédjük egymást mindig

- a miniszterelnök a Gyurcsánnyal való leégése óta nem áll ki vitában

- nyár közepéig nem volt kampányuk csak szánalmas ellenkampányuk, amiben az ellenzéket szidják

-lekenyerezés krumplival, 10 000 ropogós magyar forinttal

-olyan csodás hírek, mint "1 migráns özönlötte el Magyarországot"

-Oroszország és Kína felé nyitás a Nyugat helyett... ezek elég diktatórikus országok, a Fudan is épülget/megépült, ami számomra ilyen "seggnyalás Kínának" érzést kelt

-vakcinák melletti folyamatos kampány, tukmálás a rengeteg beoltott ellenére, azt mondták, 2 oltás elég, majd kiderült, hogy nem, 4 kell, aztán még több, közben sorra halnak meg az oltottak szívrohamban (persze nem az összes és sok embernek tényleg jobb, ha öltött, de akkor is, nekem gyanús ez az egész)

-ez a keresztény, hetero, fehérpártiság, a másság teljes kirwkesztése és/vagy elítélése, propagandának titulálása

Nem kell velem mindenben egyetértened, de nekem meg vannak az infokaim. Nem biztos, hogy az Összefogás jobb lesz, de nem tudhatom, ha nem adok nekik egy esélyt.

#6-os voltam.

2021. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!