Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz megteremtette a...

A Fidesz megteremtette a stabil állam fogalmát, mégis sokan támadják őket, miért?

Figyelt kérdés

Az ország végre stabil lett, akárcsak a báttyák ott bent a parlamentben, de ez így van jól. A rendbontó libsik persze csak kritizálni tudnak, mert nekik semmi nem jó, de ahogy fejlődik a dzsépédé és az ország az magáért beszél.


Nincsen olyan terület ahol nem lenne érzékelhető a Fidesz által prezentált javulás az országban. A Gyurcsány idejében meg bezzeg nem volt jóléti munkavállalás.


Most kilehet menni a határontulra dolgozni, munkát vállalni,e zt is Orbán Viktor érte el, mert nélküle csak itthon lehetne dolgozni mint régen. Vejem bádogos most ment ki ausztriába dolgozni nagy pézért! Ideahaza is jól meglehet élni, ha meg nem elég akkor el lehet mellé menni vasazni kicsit, stb. Panaszodás hejet bármi jób!



2021. jún. 24. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
zseni :D
2021. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

A legtöbb azért vinnyog, mert kevés a segély.

Alapjövedelemről álmodoznak.

2021. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Vicces
2021. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

"A legtöbb azért vinnyog, mert kevés a segély.


Alapjövedelemről álmodoznak."


Én legutoljára mikor munkát váltottam, és álláskeresésit kaptam egy hónapig amíg el nem helyezkedtem, majdnem annyi "segélyt" kaptam amiért valaki 8 órában dolgozik.


Szóval nem a segély kevés baba, hanem a munkabér, és ez szégyen.

2021. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Én támogatom Orbán Viktort!
2021. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
sákráleva notji holy holy orbán viktor
2021. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ahogyan egy fideszes agyhalott elképzeli...
2021. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem rossz,a trollmércén négyes alá a kérdés.Nagyobbakat hazudj és akkor kaphatsz jobb osztályzatot legközelebb.
2021. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Rothadó Narancs ***** válasza:
79%
A fidesz megteremtette a stabil Stadionisztán fogalmát.
2021. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Sokan a sok hazukság, és felesleges dolgokra való pénzköltés miatt nem szeretik őket. Személy szerint én sem.
2021. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!