Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz végre olyan főpolgá...

Mikor lesz végre olyan főpolgármestere Budapestnek, aki nem fogja engedélyezni ezeket az értelmetlen biciklis, futós, stb programok miatti lezárásokat?

Figyelt kérdés
A sok biicklizni vágyó menjen a nekik kijelölt helyeken, de ne lehessenek már rendezvények, amik miatt az autósok nem tudnak közlekedni. Rakpart lezárásra sincs szükség, unalmas már. Autóm van, mert megtehetem és van pénzem, attól hogy az emberek jelentősége csóró és bicajra futja, nem gond, csak ne akarja lezáratni a várost. Ugyanez a futikázókra, fussanak az erdőben.
2021. jún. 26. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ti meg autókázzatok az autópályán, ne mások ablaka alatt.
2021. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez egy főváros. A főváros az autósoké. Ha mindenáron biciklizni meg futkosni akarsz, keress egy parkot, vagy válaszd az indokolatlanul nagykörútra felfestett bicikliutakat, már így is teljesen el vagytok kényeztetve.

Értem én, hogy kamugeri nem tud vezetni és ezzel kompenzál, de akkor menjen valami falu polgármesterének.

2021. jún. 26. 10:13
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, a főváros nem az autósoké, csak ti, autósok gondoljátok így. A főváros a normális embereké, akik nem sajátítanak ki a közterületből 5 négyzetmétert a nagy valaguknak.
2021. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha autókázni akarsz, menj a Hungaroringre. Ha ennyire büszke vagy a pénzedre, okosabb is lehetnél, mint hogy autóra költöd. Vidéken még megértem, de Budapesten jó nagy baromság.

Én is ott lakom, lenne rá bőven pénzem, jogsim is van. De tök jó életem van autó nélkül.

2021. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a budapestiek is szeretnének rendezvényeket, joguk van hozzá. El kell viselni: hadd éljenek a saját városukban. Megtehetik.


Gondoljunk csak bele mi lenne, ha Budapesten egyszerre 1 millió ember autóba ülne: totál káosz.

Bárki is lesz a polgármester mindig dugó lesz, mert a dugót az emberek csinálják azzal, hogy autóval mennek. A fővárost elsősorban az embereknek építették (másodsorban néhány lovas kocsinak), nem az autóknak, mint az amerikai nagy városokat.


Megteheted, hogy autóval mész, csak akkor számolj azzal, hogy dugóban is ülhetsz, mert többen is úgy gondolták, hogy megtehetik.

2021. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből a rendezvényekből sok bevétele van az önkormányzatnak/államnak.

Ezért egyik főpolgármester sem fogja gáncsolni ezeket.


Bizony a fővárosi létnek vannak előnyei, hátrányai.

Az előnyök a jobb fizetések, bővebb munkalehetőségek.A hátrányok közé meg ezt lehetne sorolni.

2021. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Autóm is van és van több bringám is.

A rakpart lezárását teljesen hülyeségnek tartom.

A körúti bringasávokra nekem semmi szükségem, mert biztonságosabb az autók között tekernem, mint az olyan bringások között, akik nem mernek az autók közé menni. De nekik ez jó.


Egy-két bringám többet ér, mint az autóm.

2021. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoljunk csak bele mi lenne, ha Budapesten egyszerre 1 millió ember autóba ülne: totál káosz."


Ez az érv nem hatja meg a kérdezőt. Ő úgy van vele, hogy a gazdagok és szegények természetes egyensúlyából fakadóan soha nem fog 1 millió ember autóba ülni.

2021. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul kell venni, hogy ezt a várost nem ennyi lakosra és nem ennyi gépkocsira tervezték akkor, amikor a gépkocsit még fel sem találták. És erről nem a mindenkori főpolgármester tehet. Legfeljebb Soros meg a migránsok.
2021. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9#


Akkor miért engedélyezték a lakásépítéseket?

2021. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!