Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok az alkohol és a...

Támogatnátok az alkohol és a dohány betiltását vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 10:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
Betiltani? És akkor, igyak a sör helyett vizet?? Normális vagy te, kérdező??
2021. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
A dohányzásban nincs semmi élvezeti faktor, csak egy kialakított függőségtől való ideiglenes megszabadulás. Inkább a spangli. :)
2021. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%

A dohányzás betiltása valószínűleg megtörténik a 21. században, ha nem is mindenütt, de több ország készül rá hosszabb távon, Magyarországon is téma volt, hogy felmenő rendszerben betiltják a dohánytermékek forgalmazását.

A szeszfogyasztás betiltása viszont egyelőre nem járható út, mert a nikotinnal ellentétben, ami csak függőséget okoz, ez effektíve bódít is, tehát nem csak függőség, hanem a jó érzés, hangulat a bódultség kialakítása miatt is fogyasztják, ráadásul történelmi hagyományai is vannak, míg a dohányzásnak alig, már az alkoholhoz képest.

2021. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2%

"Semmilyen terméknek a betiltását nem támogatom. A termék egyébként sem szűnik meg attól, hogy betiltják, csak sokkal rosszabb emberek kezébe kerül a forgalmazása és feketén megy tovább."


nem tudom, én elég kevés "ólmosbenzin" dílert látok, vagy mondjuk akkor ma a menő az izzószálas égő a fekete piacon? Jövőre meg a szívószálon szedi magát degeszre a maffia! 😁🤣

2021. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%
Amiket említettél, azokra van alternatíva. Így a példád haszontalan
2021. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
6%

15! nem azért, hogy nyevészkedjek, de az volt odaírva, hogy "Semmilyen" termék betiltása...

Mellesleg a dohányzásnak bőven vannak alternatívái.

2021. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%
Minden válaszoló alkesz aki nem tud drog nélkül élni
2021. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
32%
A dohányzást betilthatják, ha behozzák helyette a füvet. Ezt támogatom.
2021. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Kis mennyiségű alkohol, a mérsékelt alkoholfogyasztás nem káros, azzal az ember nem árt senkinek, még előnyös is lehet. Mondom ezt úgy, hogy én nem iszom, mert nem szeretem.

Nem dohányzom, utálom a ciginek a szagát is, én lennék a legboldogabb, ha senki nem dohányozna és nem kéne folyton elviselnem, hogy mások az utcán a pofámba fújják a füstöt, de ennek ellenére nem tiltanám be. Azt jónak tartom, hogy már egy ideje Magyarországon belső téren nem lehet dohányozni (pl. bent egy bárban, étteremben), ezt tovább fokoznám azzal, hogy az éttermek, kávézók külső terén is tilos lenne és emelném az árát is. Igaz, van dohányzóasztal, de engem kifejezetten idegesít az, amikor valaki a közelünkben lévő asztalon rágyújt, konkrétan elmegy az étvágyam is.

2021. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
56%

mérsékelt alkoholfogyasztás nem káros"


Ez nem igaz.


Nézd meg a foci szurkolókat

2021. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!