Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok az alkohol és a...

Támogatnátok az alkohol és a dohány betiltását vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 10:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
A mérsékelt alkoholfogyasztás nem káros, ez igaz, csak itt a limit maximum 2 dl bor naponta. Pl. 1-2 deci minőségi vörösbor naponta, jótékonyan hat az erekre, a vérnyomásra és a szívizomra, sok benne a vas és a színes flavonoid, vérképző hatása van, stb... Csak az a baj, hogy aki rendszeresen iszik, az ennél többet iszik naponta, aki hobbialkoholista, az jóval többet, aki meg ősalkoholista, azok többsége 50-60 évesen meghal a piától
2021. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%
Az iskolai tájékoztató oktatást támogatnám az összes droggal kapcsolatban(amibe beletartozik természetesen az alkohol és a nikotin is).Heti 1-2 óra kötelezően, mondjuk 6.osztálytól. Hozzáértő szakemberekkel vagy felépült/aktív függőkkel.
2021. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
29%

21


Sokminden más is képes erre.


De az alkoholnak önmagában nincs pozitív hatása.

A szőlőlé miatt van.


De akkor miért nem mustot isznak?

2021. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Totál egészségtelen.
2021. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
63%

Igazából az alkohol a legátkabb kábító-, bénító-, és hánytatószer; a dohánynak pedig még ennyi haszna sincs, mert az alkohol az legalább szhar.

DE!, ezek még közel sem okok arra, hogy be legyenek tiltva, hát csak el tudod dönteni hogy kell-e neked vagy nem.

Szóval nem támogatnám a betiltást mert minek; az hogy nekem nem tetszik az egy dolog. A másik meg az hogy én még dekriminalizálnék is néhány illegális kábítószert, teljesen ugyanazon okokból, amiket eddig írtam: mivel nekem a címben említettek nem jöttek be, illetve az emberek remélhetőleg tudnak ilyenekről felelősen dönteni, hogy ezek közül mi kell nekik, már ha kell.

Úgyis menni fog minden kábszi, mindig; az hogy az éppen be van-e tiltva, csak a módján változtat.

2021. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

25#


Túl sokat hivatkoztál nem létező dolgokra. Elb*sztad az egészet...

2021. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
El hát.
2021. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Ruby04 ***** válasza:
50%
Kérdező, te normális vagy? Covid nélküli kijárási tilalmat, vagy az utcán smárolás betiltását nem akarod bevezetni???
2021. júl. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!