Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jónak tartjátok, hogy ezentúl...

Jónak tartjátok, hogy ezentúl a férfiak is szülhetnek 🌈🕺🤰?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a csodálatos szép új világ vívmánya. Ma is szebb hely lett a világ.



2021. jún. 26. 16:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
73%
Eddig is szultem minden reggel egy egeszseges barna csoppseget - 40cm es 1,5 kilos :)
2021. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
39%
Balosok, még mindig nem érzitek, mennyire aberrált a libsi áramlat? Ilyen nevetséges, komolytalan hülyeségek után sem érzitek visszataszítónak ezt a gender nyomulást?
2021. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 hollófernyiges ***** válasza:
54%
Ugye az megvan hogy az inkriminált szöveg transzgender férfiakról (biológiailag nők) és nembinárisokról (biológiailag lehetnek nők) és az ők reprodukciós jogairól szól? De azért jól esett egy kicsit hülyelibsizni, gondolom.
2021. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Csak ne legyen kötelező!
2021. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
68%

"transzgender férfiakról (biológiailag nők)"

Ugyan már könyörgöm... azt sem tudják magukról, hogy fiúk vagy lányok. Férfi, de mégis nő, aki szülni akar, tehát ő lesz az anya, de mivel férfi, így közben apa... mi van???

"nembinárisokról (biológiailag lehetnek nők)"

Lehetnek nők?😂 Mert ez min múlik, az időjáráson, vagy mi?😄🤦🏻‍♂️

2021. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
46%

Én támogatom!


34/intergendertranszbináris nő

2021. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
67%

"intergendertranszbináris nő"

Magyarul oposszum.

2021. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
52%
Ha lehetséges és a feleségem nem tud szülni akkor miért ne.
2021. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
56%

Elmebaj ez a mai világőrület!


A b..k azelőtt szép csendben élték az életüket, ki hogy akarta. Senki nem törődött velük.


Akkor legfeljebb azon lepődtem meg, amikor egy alacsony kövérkés fickó a Sugár bevásárló központ bejáratának két csapóajtaja között, a hullámzó tömeg közepén dacolva a forgalommal, valami olyant motyogott a hömpölygő tömegnek, hogy copol..copok.. Nem is értettem elsőre, de aztán világossá vált, ahogy megpróbáltam értelmezni mit motyoghatott.


Ma az ilyenek kimennek szivárványos zászlóval közbotrányt okozni. Nekünk meg kutya kötelességünk lenne örülni nekik?


Ez az ő magánügyük, tegyék, mint az az enyém, hogy mit teszünk a barátnőmmel vagy a feleségemmel az otthonunkban férfiként és nőként.


Az ilyen feltűnést keltő megnyilvánulásokkal az egészséges identitású emberekben csak visszatetszést és elutasítást keltenek.

2021. jún. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
41%

12-es, te nagyon hülye vagy. Az origo meg full fidesz oldal, szóval direkt, megy a balozás, ami nektek már libsizés. Nézz már utána mit jelent a liberális szó, köszi 🙋🏼‍♂️

Hozzá teszem, utálom őket, nem is értem mit láttok Gyurcsányba....


Szerintem férfiként szülni, teljesen természetellenes és ledegradálo, de a sok langyinak biztos büszkeség.

2021. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!