Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jónak tartjátok, hogy ezentúl...

Jónak tartjátok, hogy ezentúl a férfiak is szülhetnek 🌈🕺🤰?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a csodálatos szép új világ vívmánya. Ma is szebb hely lett a világ.



2021. jún. 26. 16:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

#30

De ha tudósok rájönnének arra, hogy hogyan valósítható meg a férfiszülés. Akkor is undorító volna? Elvégre akkor a nemét leszámítva másban nagyon nem különbözne egy szülés. És keleti barátaink már kísérleteznek a témában patkányokon.

2021. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
31, ez emberfüggő. Aki a természetellenest undorítónak tartja, annak az lesz. Ugyanúgy mint egy plasztikai műtét utáni kacsacsőr.
2021. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

#32

Az a baj, hogy nekem nehéz itt objektíven reagálni anélkül, hogy meghazudtoljam saját magam. Elvégre én férfinak születtem, mégis szívesen kihordanék egy gyereket. Szóval részemről nem volna undorító, ha meg mégis azt mondanám akkor eléggé fura ellentmondás lenne. :/

2021. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
71%

33, jaaa, hogy te erre gondolsz! Az más.


Nem egy férfitől hallottam hogy kíváncsi lenne milyen érzés egy kisbabával a szíve alatt, illetve hogy átvenné a feleségétől ha tehetné.


De itt a kérdésben most nem erről volt szó. Hanem arról hogy bizonyos nők bemondásra férfinek kezelnek, hormonkezelés és társai, viszont emellett gyereket szülnek. Viszont a gyermeknek a hormonterápia... hát mondjuk azt hogy nem egészen jó. És most finoman fogalmaztam.

2021. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

#34

Szerintem olyankor vagy azt mondja az orvod, hogy abortusz vagy a szoptatás végéig leállíttatja a hormonokról.


"Hanem arról hogy bizonyos nők bemondásra férfinek kezelnek"

Uh, tényleg ez az a kérdés volt. Bocsánat, olyan régen kitett kérdés, hogy csak a főcímet olvastam újra el belőle. Meg az új értesítéseket és abból más jött le.

2021. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!